Love Lies Kanayan filminde Kristen Stewart.

Resim: Neon

Son birkaç yılda, MCU’ya göreceli olarak bilinmeyenler ve yükselen yıldızlar yerine daha çok ünlü aktörün girdiği görülüyor. İtibaren Harrison Ford ile Oscar Isaac Ve Aubrey Plazabu günlerde herkes kapılmaya hazır – tabi eğer Kristen Stewart değilseniz.

Konuk olarak “Zayıf Değil Ama Şişman Değil“podcast, Aşk Kanayan Yalanlardır Star yakın zamanda takım elbise giymekle ilgilenmediği konusunda oldukça açık sözlüydü. “Kulağa kahrolası bir kabus gibi geliyor” dedi. İçinde bulunduğum Alacakaranlık 2012 yapımı dizi ve başrol oyuncusu Pamuk Prenses ve Avcı MCU emektarı Chris Hemsworth ile birlikte bu filmler için çok iyi olduğunu düşünmüyor. Daha ziyade, megafranchise ile ilgili sorunu izleyiciler arasında oldukça yaygın bir sorun: sanki bir komite tarafından tasarlandıklarını ve hem belirli bir filmin yönetmeni hem de oyuncuların kendileri için yaratıcı özgürlüğe çok fazla izin vermediklerini düşünüyorlar.

“Bir kişiye bu kadar çok para yatırmanız ve bu kadar güvenmeniz gerekir” diye açıkladı, “ama bu olmuyor. Sonuçta olan şey, hiçbir şekilde kişisel hissetmeyeceğiniz bu algoritmik, tuhaf deneyimdir.” Onun gözünde, eğer gerçekten bir role kaydolacak olsaydı “sistemin değişmesi gerekecekti”.

Onu gemiye bindirecek diğer şey mi? Greta Gerwig. Eğer şarkı söylerse melodisinin değişeceğini özgürce itiraf etti. Barbie Ve Küçük Kadınlar yönetmen ona onunla yaklaşırsa imza atardı. Stewart kimi oynayabilir ve Gerwig hangi Marvel karakterine/karakterlerine en uygun olabilir? Aşağıdaki yorumlarda kiminle anlaşacaklarını veya MCU dönemine uygun olup olmayacaklarını düşündüğünüzü bize bildirin.

[aracılığıyla[viaÇeşitlilik]


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7