Şu anda en sevdiğiniz markadan yeni, üst düzey bir cep telefonu satın almak isteyen sıkı bir Samsung hayranıysanız, şimdiye kadar yapmak zorunda kaldığınız en zor seçimlerden birini iyi anlamda yapmaya hazır olun.

Bunun nedeni, piyasadaki en iyi Galaxy telefonlarının hemen hemen hepsinin, hiçbir cihaz takası veya önceden operatör aktivasyonu gerektirmeden ve hediye kartı veya buna benzer herhangi bir şey gerektirmeden, kilitsiz varyantlarda şu anda önemli indirimlerle satışta olmasıdır. Her şeyden önce son teknoloji ürünü S24 ailesinin tamamından bahsediyoruz, aynı zamanda geçen yılın “vanilya”sından da bahsediyoruz Galaksi S23Bu, birçok Android uzmanı için bu yılın en yüksek bütçeli 5G seçeneği olabilir.
Başlangıçta 799,99 ABD Doları ve üzeri fiyatla satılan 6,1 inç S23, ardılının Ocak 2024’te gün ışığına çıkmasının ardından şaşırtıcı olmayan bir şekilde ve oldukça sessiz bir şekilde 699,99 ABD Doları taban fiyatına indirildi ve artık atlamadan bunun üzerine 100 dolar tasarruf edebilirsiniz. herhangi bir çember.
Evet, Snapdragon 8 Gen 2 destekli Galaxy S23’ün giriş seviyesi 128 GB depolama yapılandırması, bu yazının yazıldığı sırada Amazon’da yakın zamanda revize edilen 699,99 $’lık liste fiyatından 100 $ daha düşük olarak işaretlenmişti; Şimdi S23 FE’nin noktası.
Doğru, ikisi Galaksi S23markalı cihazlar bugün tam olarak aynı fiyata satılıyor ve Fan Sürümü elbette işlem gücünden genel kamera özelliklerine kadar birçok önemli açıdan daha düşük.
Yeni indirimli fiyatıyla “standart” S23, OnePlus 12R’nin son derece uygun fiyatlılığıyla eşleşirken Google’ın Pro olmayan Pixel 8’inin de altını çizmeyi başarıyor. Son fakat kesinlikle en önemlisi, indirimli Galaksi S23 Şu anda özel bir fiyatla satışa sunulan daha yeni ve biraz daha iyi Galaxy S24 için fazlasıyla bütçe dostu bir alternatif olmaya devam ediyor.telefon-1