Şubat ayında Honor, Magic 6 RSR’nin ilk teaser’ını yayınlayarak Mart ayında Çin’de duyurulacağını söylemişti. Şirket artık Magic 6 RSR ve diğer iki ürün için ön sipariş almaya başladı.

Honor, Magic 6 RSR Porsche Design, Magic 6 Ultimate ve MagicBook Pro 16 için ön sipariş almaya başladı. An itibariyle yeni dizüstü bilgisayarın en yeni Intel Ultra 7 işlemci ve Nvidia RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile donatılacağı aktarılıyor. .

Geçen yılki Honor Magic 5 serisinde Magic 5, Magic 5 Pro ve Magic 5 Ultimate olmak üzere üç model yer alıyordu. Pro ve Ultimate modelleri aynı teknik özelliklere sahipti ancak Ultimate modeli farklı bir tasarıma sahipti ve benzersiz bir kamera modülü ve seramik/deri gövde sunuyordu.


Onur Büyüsü 6

Honor, bu yılın Ocak ayında Çin’de Magic 6 ve Magic 6 Pro akıllı telefonlarını tanıttı. Magic 6 RSR ve Ultimate’ın farklı mı yoksa aynı cihazlar mı olduğu belli değil.

8. Nesil destekli Magic 6 RSR’nin ana cazibesi, 50MP OV50K arka kamerayla gelecek olmasıdır. Bunun OmniVision’ın ilk bir inçlik kamera sensörü olması bekleniyor.

Bilgiyi sağlayan kişi daha önce Huawei Mate 50 Pro ve Huawei P60’ın özelliklerini doğru bir şekilde bildirmişti.genel-22