Şu tarihte: Sınır, size en son haberleri ve uzman uygulamalı incelemelerini sunmak için çok çalışıyoruz. Ancak akıllı ev teknolojisini değerlendirmenin başka bir yolu ve bazen en iyi yolu, teknolojiyi günlük olarak gerçek hayattaki durumlarda kullanmış olanlardan öğrenmektir.

Bu makalelerde kendi deneyimlerimizin ve başkalarının deneyimlerinin akıllı ev teknolojisine bakışımızı nasıl etkilediğine odaklandık. Yepyeni bir akıllı ev kurmaya karar veren bir muhabir ile kardeşi başka birinin akıllı teknolojisinin hayaletlerinin musallat olduğu bir eve taşınan bir muhabirin kişisel ifadeleri var. Çalışanlarımızdan bazıları en sevdikleri cihazlar ve otomasyonlar hakkında heyecanla konuşuyor. Bir yazar, akıllı teknolojinin evini nasıl daha erişilebilir hale getirdiğini anlatıyor. Akıllı ev incelemecimiz, çeşitli evcil hayvanlarını korumak için teknolojiyi nasıl kullandığını anlatıyor (ve pay onlardan) mutlu ve sağlıklı. Ebeveynlerine bakmalarına yardımcı olmak için akıllı cihazlar kullanan insanlarla ve daha pek çok şeyle konuşuyoruz.

Size sunacak pek çok ilginç deneyimimiz ve bilgimiz var. Faydalı olacağını umuyoruz. Eğer kendi kişisel anekdotlarınızı ve tavsiyelerinizi yorumlara ekleyebilirseniz lütfen yapın!genel-2