Klasik yapan sadelikti Komuta et ve feth et çok iyi çalış. Birimler basit bir taş, kağıt, makas sistemiyle yönetiliyordu; tanklar binaları kolayca yok edebilir, ancak roket piyadelerine karşı zayıftırlar – ve kullanıcı arayüzü ve düzen anında sezgiseldi. Buraya tıklayın. Şimdi buraya tıklayın. İşte bu; üssünüzü kurdunuz. Westwood klasiği uykudayken, uzun süredir RTS hayranları kesinlikle Command and Conquer’ın geri dönüşünü sabırsızlıkla bekliyor. Boomer tetikçimiz var. Neden Boomer gerçek zamanlı strateji oyunu olmasın? Tiberian Dawn’dan, Red Alert’ten ve hatta Frank Klepacki’nin müziğinden ilham alan ileri görüşlü bir geliştirici, C & C’nin bıraktığı boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Şu anda oynanabilen bu oyun, retro kökene sahip yeni bir Steam RTS oyunudur.

Battlefall: State of Conflict, yaşamın son kalıntılarının gezegenin kalan kısıtlı kaynakları için savaştığı kıyamet sonrası bir RTS oyunudur. Gerçek Command and Conquer tarzında birden fazla grup vardır. EFNET insanlığın son direnişini temsil ediyor. Birimleri geleneksel modern savaşa dayanıyor ve mekanik olarak sırasıyla GDI’ya veya Tiberian Dawn ve Red Alert’teki Müttefiklere en yakınlar.

Scrapper’lar, nükleer kıyametin çılgına çevirdiği mutantlar ve anarşistlerdir. Derme çatma silahlar, teknoloji ve kaba gerilla taktikleri kullanarak bir sürü halinde saldırıyorlar. Son olarak, yavaş yavaş genişleyen, ancak daha küçük sayılarda bile ölümcül olan SEL, duygusuz otomatlar ve yapay zekalar var.

Battlefall’ın tam sürümünde her grup için kampanyaların yanı sıra çatışma modları, ortak görevler, özel bir birim yaratıcısı ve bir harita düzenleyici yer alacak. Muhteşem izometrik görsel stili ve nostaljik, poligonal estetiğiyle Battlefall’ı kendiniz denemek istiyorsanız yeni demoyu edinebilirsiniz. tam burada. Henüz bir çıkış tarihimiz yok ancak klasik Command and Conquer hayatınızdan eksikse aradığınız cevap bu olabilir.

Alternatif olarak, en iyi strateji oyunlarını veya belki de PC’deki en iyi büyük strateji oyunlarını oynayabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2