Microsoft, en yeni özel Xbox Series X tasarımını duyurdu, ancak bu muhtemelen beklediğiniz gibi değildir ve şüphesiz ödemeye hazır olduğunuzdan çok daha pahalıya mal olur. Microsoft, konsolu sunmak için Best Buy ile ortaklık kurdu. Best Buy mobil uygulaması 700 $ fiyatla (evet, bu doğru).

Sünger Bob’un gülen yüzünün yer aldığı sistem aynı zamanda Sünger Bob, Patrick, Squidward, Gary, Bay Krabs ve Plankton’un resimlerinden oluşan bir kolaj içeren bir kontrol cihazıyla birlikte geliyor. Microsoft, Kasım 2023’te piyasaya sürülen Nickelodeon All-Star Brawl 2 için bir promosyon olarak özel Xbox’ı piyasaya sürüyor. Microsoft ayrıca 2021’de ilk oyunun lansmanı için bir SpongeBob Xbox da teklif etti, ancak bu yalnızca bir hediye içindi – bu seferki aslında satın alabilirsiniz (belki).

Seyretmek

SpongeBob Xbox konsollarının “sınırlı tedariği” 7 Mart Perşembe günü saat 08:00 PT / 11:00 ET’den itibaren satın alınabilecek. Best Buy mobil uygulaması ABD’deki alışveriş yapanlar için. Paket, konsol, kontrol cihazı ve Nickelodeon All-Star Brawl 2’nin dijital kopyasıyla birlikte gelir.

Smash Bros. benzeri dövüş oyunu, üstünlük için mücadele eden Nickelodeon karakterlerinden oluşan bir kadroya sahiptir. Bir dövüşte kimin kazanacağını hiç merak ettiyseniz – Nigel Thornberry mi yoksa Squidward mı – şimdi öğrenebilirsiniz. Bay Krabs’ın yer aldığı oyunun en yeni DLC’si Şubat ayının ortasında piyasaya sürüldü.

GameSpot’un Nickelodeon All-Star Brawl 2 incelemesi oyuna 7/10 puan verdi. İncelemeci Jason Fanelli şunları söyledi: “Nickelodeon All-Star Brawl 2, sağlam bir dövüş sistemi, eğlenceli yeni oynama yolları ve Nickelodeon’un geçmişinden gelen çeşitli karakter listesiyle önceki oyuna göre belirgin bir gelişmedir.”oyun-1