Delta Force: Hawk Ops Sıfır Baraj Haritası

TiMi Studio Group, konsollar, PC ve mobil cihazlar için oynaması ücretsiz çok oyunculu birinci şahıs taktiksel nişancı seti olan Delta Force: Hawk Ops için devam eden bir video serisi olduğunu düşündüğüm şeyi yayınladı. Bu sefer Hawk Ops Zero Dam haritasına ilk bakışımızı atıyoruz ve evet, oynanış görüntüleri de eşlik ediyor.

Klasik Battlefield hissini özleyenler için aşağıdaki oynanış görüntülerinde görecekleriniz hoşunuza gidebilir.

📢📢📢Tanıtım: Sıfır Baraj. Bir zamanlar Ahsarah’ta milyonlara fayda sağlaması öngörülen bir mühendislik harikası olan Sıfır Barajı artık bir zamanlar olduğu gibi kaldı. Yerel çetenin sıkı kontrolü altındaki bu bölge hem büyük hazineler hem de tehlikeler vaat ediyor. Siz ve ekibiniz galip gelecek misiniz?

Bu Mart ayında Los Angeles’ta olanlar için geliştiriciler uygulamalı bir oturum düzenliyor. Oyunun içeriğini kontrol edebilirsiniz Anlaşmazlık sunucusu daha fazla bilgi için.

Oyunun bu yıl içinde PC’de, belirtilmemiş konsollarda ve mobil cihazlarda piyasaya sürülmesi dışında oyunun uygun bir çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. Çapraz oyun ve oyun özelliklerini burada görebilirsiniz.oyun-6