GTA 5 Çevrimiçi inanılmaz derecede popüler, sadece son 30 günde 111.258,9 aktif Steam oyuncusuna sahip oldu. Bu oyun, oyuncuların bizimkine çok benzeyen ama çok daha fazla şiddetin olduğu bir dünyaya girmelerine olanak tanıyor. Oyuncular, oyunun hikaye modu sırasında tanıştıkları açık dünyaya, kargaşa yaratmak veya etrafta dolaşacak harika araçlar yapmak için özelleştirebilecekleri silahları kullanarak girebilecekler. GTA 6 Umarım 2025’te gelir, kendine ait bir Çevrimiçi modu olup olmayacağı sorusunu gündeme getiriyor. Bu kılavuz bu soruya cevap verecektir.

GTA 6’da Yeni Bir Çevrimiçi Mod Gelecek

GTA 6 Uzun yıllardan beri üzerinde çalışılan bir konu ve toplum çok tedirgin olurken, gelecek olandan pek çok açıdan memnun olacaklar. Oyunun altıncı taksiti kendi çevrimiçi moduna sahip olacak ancak oyundan farklı olacak. GTA 5. Bu, en yeni sürüme erişimi olmayanlar için iyi olabilir. GTA Çevrimiçi eski PC modelleri veya konsollar nedeniyle yayınlandığında – ancak kesinlikle GTA 5 bir noktada kapanacaktı, ama bu çok uzakta olurdu.

Geleceğiyle ilgili düşünülmesi gereken başka bir şey GTA bu mu GTA Çevrimiçi Her perşembe haftalık güncellemesinin yapıldığı ve ara sıra çok daha büyük bir güncellemenin yapıldığı biliniyor. Bir kere GTA 6 sürümler yayınlandığında ve yeni bir Çevrimiçi mod başlatıldığında, bu durumun ne kadar süreceğini merak etmemize neden oluyor GTA 5 güncellemeleri alacaktır. Şimdilik yeni bir versiyon GTA Çevrimiçi GTA 6 ertelenmediği sürece 2025 yılına kadar gün yüzü görmeyecek. Rockstar şu ana kadar yeni sürümün 2025’e ne zaman geleceğine dair herhangi bir gösterge vermedi. GTA Çevrimiçi oyun piyasaya sürülebilir, ancak umarım bu ay içinde daha erken olur.oyun-4