Touhou Genso Gezgini -FORESIGHT-yayıncının sıra tabanlı RPG Touhou Project hayran oyunu Phoenixx ve geliştirici AQUASTYLEdüşmüş krallıkları yeniden inşa eder bilgisayar Steam aracılığıyla 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü, bugünkü Tokyo Bağımsız Oyun Zirvesi’nde gösterildiği gibi.

Savaştaki yenilginin ardından Reimu Hakurei bilincini kaybetmiş, yağmalanmış Hakurei Tapınağı’nda son olayları hatırlamadan uyanmıştır. Touhou’nun kahramanı Marisa Kirisame’nin yardımıyla, hafızalarda kaybolan gizemin parçalarını bir araya getirmek ve Gensokyo’yu bilinmeyen bir düşmanın elindeki yıkımdan kurtarmak için bir arayışa çıkın.

Her biri kendine özgü özelliklere sahip 60’tan fazla Touhou karakterinden biriyle birlikte Gensokyo’yu savunun. Hakurei Tapınağını eski ihtişamına kavuşturmak için malzeme aramak üzere zindanlara dalın, yol boyunca silahlar, kullanılabilir öğeler ve 20 farklı büyü toplayın.

Her zindan dalışı sırasında pusuda bekleyen periler, vampirler ve doğaüstü şekil değiştiriciler gibi çeşitli düşmanlardan oluşan bir kadroyla yüzleşin. Yakın dövüş saldırıları veya menzilli Danmaku saldırıları gerçekleştirmek için ekibinizi stratejik olarak konumlandırın ve ekranın tamamına hasar verebilecek özel büyüler donatın.

Mana kaynaklarını yönetmek için takım arkadaşlarına pirinç topları ve yeşil çay dağıtın ve Reimu’nun dayanıklılık seviyelerini takip edin; seviyeleri sıfıra ulaştığında zamanla hasar alacaktır. Keşfedilmemiş harita karelerini aydınlatmak için büyüler gerçekleştiren zindanlarda ilerleyin veya sersemleten, körlüğe neden olan, ekip üyeleri arasında zehir yayan ve hatta donanımlı teçhizatı etkisiz hale getiren tuzakları tetikleme riskini alın.

Bir Touhou Projesi hayran oyunu olarak, yıldızlarla dolu seslendirme kadrosu ve Tatsuyuki Toyota’nın arka plan müziği (film müziği, müzik) ile tam teşekküllü bir Touhou deneyiminin tadını çıkarın. Süper Robot Savaşları DD, Süper Robot Savaşları 30).

Touhou Genso Wanderer -ÖNgörü- AQUASTYLE başkanı JYUNYA, tonlarca derinliğe sahip basit bir zindan tarama deneyimi sayesinde köklerine geri dönüyor” dedi. “Hikaye de oynanış kadar ilgi çekici ve bu oyunu mümkün kılan çeşitli sanatçılar, müzisyenler ve geliştiricilerle çalışmak benim için bir zevkti.”

Touhou Genso Gezgini -FORESIGHT- İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ve Japonca dil seçenekleriyle 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü Steam üzerinden PC’ye çıkıyor. Daha fazla bilgi için Phoenixx’i takip edin heyecan, YoutubeVe instagram.

-Basın bülteni

oyun-4