The Last of Us Part II'de Manny, Mel, Nora ve Owen.

Resim: Yaramaz Köpek/PlayStation

2020’ler Sonuncumuz Bölüm II iki taraf etrafında inşa edilmiş bir intikam hikayesi: Ellie’nin (gösteride Bella Ramsey tarafından canlandırıldığı şekliyle) ve yeni gelenin hikayesi. Abby (Kaitlyn Dever). Her iki kadının da kendi yardımcı rolleri var ve HBO uyarlaması esas olarak Ellie’nin sosyal çevresindeki kişileri şöyle sıraladı: Dina Ve Jesse.

Buna göre ÇeşitlilikHBO, Abby’nin arkadaş grubundaki kişileri canlandıracak dört oyuncuyu kilitlemeyi başardı. Top Gun: Maverick’in Danny Ramirez, “güneşli görünümü eski yaralarının acısını gizleyen ve ona en çok ihtiyaç duydukları anda arkadaşlarını yüzüstü bırakacağından korkan sadık bir asker” olarak tanımlanan Manny’yi canlandıracak. Spencer Lordu (Riverdale) Abby’nin “nefret etmeyi reddettiği bir düşmanla savaşmaya mahkum” eski sevgilisi Owen’dır.

Dörtlüyü tamamlayanlar ise Ariela Barer (Kaçaklar) genç doktor Mel ve Tati Gabrielle rolünde (Mortal Kombat II) “geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye çalışan” bir doktor arkadaşı olan Nora rolünde. Oyunda Ellie, dört karakterden ve sonunda Abby’den intikam almak için Seattle’ı dolaşıyor. Bile ne değişirse değişsin mağazada, bu muhtemelen gösteride aynı kalacak; aynı zamanda Bill’de yapıldığına benzer şekilde bu karakterleri detaylandıracak. Şu anda Abby’nin “tarafında” oyuncu seçimi hâlâ gizli olan iki kişi daha var: Seyahatleri sırasında tanıştığı iki kardeş Yara ve Lev.

Bizden geriye kalanlar İkinci sezonun 2025’te HBO’da yayınlanması bekleniyor.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7