Ölü Hücreler 2018’de piyasaya sürüldüğünde hızlı bir şekilde roguelike Metroidvania (vay be ağız dolusu) türünün temel direği haline geldi. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana geliştirici Motion Twin, oyunculara çiğneyebilecekleri çok daha fazla içerik sunmak için içerik yayınlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor. dört farklı DLC genişletmesi dahil. Şimdi, ana oyun ve tüm güçlü DLC’si Steam’de büyük bir indirimde ve bu da onu yılın şimdiye kadarki en cazip satışlarından biri haline getiriyor.

Hiçbir oyun Dead Cells gibi ellerinizi terletmez. Bir bütün olarak en iyi roguelike oyunlar, önceki denemenizde olduğundan daha derin bir koşuya girmek için sağlığınızın son damlasına kadar mücadele ettiğiniz kadar sizi stresli tutma yeteneğine sahiptir, ancak Dead Cells kendisini diğerlerinden ayırmıştır. türü belirleyen bir klasik olarak.

Dead Cells’in fandomu iki ana faktör sayesinde canlı tutuldu: Oyun, ustalıkla uzun süre etkileşime girmeyi gerektiren inanılmaz derecede derin bir dövüş sistemine ve lansman sonrası bol miktarda içerik yayınlanmasına sahip. Motion Twin’in çıkardığı en popüler DLC geliştiricisi, Mart 2023’te başlatılan Return to Castlevania’dır.

Genişletme, uzun süredir Castlevania hayranları için Drakula’nın Şatosu, üç boss dövüşü, 14 silah, 20 kıyafet, alternatif bir film müziği ve oyuncuların Richter Belmont olarak oynamasına olanak tanıyan Richter modu dahil olmak üzere çok sayıda içerik sundu. DLC’nin birinci yıl dönümünü kutlamak için geliştiriciler, oyunun ve tüm bireysel indirilebilir içeriğinin, yeni gelenler için oyuna başlamaları için mükemmel bir fırsat penceresi yaratarak kısa bir süreliğine satışta olduğunu duyurdular.

Dead Cells, 7 Mart Perşembe gününe kadar Steam’de %50 indirimle 12,49 $ / 9,87 £ fiyatla satışta.. Eğer arıyorsanız satın almak Dead Cells, tüm genişleme içeriğinin yanı sıra, 23,55 $ / 18,61 £ fiyatla %53 indirimli Dead Cells: Medley of Pain paketi de mevcut.

Ek olarak, temel oyuna sahipseniz ve yalnızca Castlevania’ya Dönüş’ü tek başına almak istiyorsanız, DLC 7,99 $ / 6,31 £ karşılığında %20 indirimdedir.

Dead Cells’e benzer diğer oyunlarla ilgileniyorsanız en iyi tek oyunculu oyunlar ve en iyi Metroidvania oyunları listemize gidin.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2