Bahar çok yakında ve siz de bizim gibiyseniz, muhtemelen Amazon’un bu yıl bizi Bahar İndirimi etkinliğine davet edip etmeyeceğini merak ediyorsunuzdur. Sonuçta tüccar, geçen yılın 27 Mart’ından 29’una kadar böyle bir etkinliğe ev sahipliği yaptı ve farklı ürünleri son derece indirimli fiyatlarla sundu.

Bu bizi düşündürdü; neden bu yıl başka bir alışveriş çılgınlığı olmasın? Ekim ayında Prime Day’de gördüklerimize bakılırsa, telefon fırsatları, akıllı saat ve kulaklık teklifleri ve doğal olarak tablet promosyonlarının gelecek ay (muhtemelen) yüzlercesinin gelmesini bekliyoruz.

Tabletlerden bahsetmişken, potansiyel Amazon Bahar İndirimi 2024’e ilişkin bazı beklentileri ortaya koymak için geçen yılın Prime Day 2’sinde gördüğümüz en iyi tablet fırsatlarını gözden geçirerek ödevimizi yaptık. satış etkinliğini bekliyorum – eğer gerçekten bir etkinlik geliyorsa – neden bir göz atmıyorsunuz? en iyi tablet şu anda geçerli olan fırsatlar?

Şu anda yayında olan en iyi tablet fırsatlarına göz atın:

iPad fırsatları

Geçtiğimiz Ekim ayında Amazon, iOS kullanıcılarına hem en yeni modellerde hem de eski tabletlerde cazip teklifler sundu. Örneğin satıcı 9. Nesil iPad’i %24 indirimle satarken, en yeni iPad Air’in fiyat etiketini %17 civarında düşürdü.

2024’te Amazon Bahar İndirimi yaklaşıyorsa, en yeni iPad modellerinde de benzer indirimler beklemeliyiz. Öte yandan eski sürümler, Ekim ayındaki Prime Day’e göre daha düşük fiyatlar görebilir.

Galaxy Tab fırsatları

Bu yıl yaklaşan bir Bahar İndirimi varsa, en iyi Samsung tabletlerin çoğunu daha düşük fiyatlarla da görmemiz çok muhtemel. Geçen yılın Kara Cuma ve Ekim Prime Day alışveriş etkinliklerine bakılırsa, fırsatların tüm Galaxy tablet portföyünü kapsayacağına inanıyoruz.

Geçen yıl, 2022’de piyasaya sürülen 128 GB Galaxy Tab S6 Lite gibi cihazlarda 150 dolarlık bir fiyat indirimi yapılırken, vanilyalı Galaxy Tab S8, fiyat etiketinden 300 dolar indirimle sizin olabilir. En yeni amiral gemisi serisine gelince, 256GB Galaxy Tab S9 %14 indirimle satışa sunuldu.

Bu yıl bir Bahar İndirimini memnuniyetle karşılarsak, en yeni Tab S9 serisindeki fırsatlar, eski modellerdeki fırsatlar bir yana, geçen yıla göre çok daha cazip olmalı.

Diğer tabletlerde fırsatlar

Samsung ve Apple tablet sektörünün büyük oyuncuları olsa da Microsoft, Lenovo ve Amazon gibi markalar da alışveriş etkinlikleri sırasında en popüler ürünlerinde büyük indirimler görme eğiliminde.

Bağlamda, Amazon’un sattığı Microsoft tabletleri geçen yılın Ekim ayındaki Başbakan Günü’nde 300 ila 600 dolar arasında fiyat indirimi aldı, ayrıca kendi tabletleri de normal fiyatlarından %35 ila %50 indirimli olarak satışa sunuldu. Lenovo’nun ürünlerine gelince, bunların hepsi yüzde 30-35 daha ucuz fiyatlarla satılıyordu ve bazı bütçe seçenekleri 100 doların çok altına iniyordu.

Bu yıl diğer tabletlerde bahar sezonu indirimlerini beklemeli miyiz? Amazon’un Bahar İndirimi başlatacağını varsayarsak kesinlikle. Etkinlik gerçekleşirse Amazon’un fırsat bölümünde Google Pixel Tablet’i veya OnePlus Pad’i bile görebiliriz.telefon-1