Fütüristik çok oyunculu nişancı, ARPG ve roguelike oyunların cezbedici bir karışımı. Yarık fırtınası yakında herkese açık bir alfa öncesi oyun testi başlatmaya hazırlanıyor. Biraz Diablo 4, biraz Last Epoch ve Lost Ark, bir sürü Cehennem Dalgıcı (ilki) ve hatta belki bir damla Destiny ve The Division; bu, ganimet odaklı, çılgınca bir co-op aksiyon oyunudur. gözüm kapalı, çok yakında Steam’de ücretsiz olarak deneyebileceksiniz, bu yüzden adınızı hemen şapkaya alın.

Riftstorm, Diablo tutkunlarının anında aşina olacağı yukarıdan aşağıya bakış açısıyla başlayan her türlü ilhamdan yararlanıyor; ancak bilim kurgu nişancı tarzıyla bana orijinal Helldivers’larla geçirdiğim saatler hakkında ağır geri dönüşler yaşatıyor. Peki. Bu co-op roguelike oyun, ölümcül düşman saldırılarından kaçmak için hareketleri ve yetenekleri akıllıca kullanarak sizi tetikte tutacak.

Uzun süredir bir FF14 hayranı ve ARPG oyuncusu olarak ‘tehlikeli bölgeden çıkmak’ her zaman keyif alacağım bir mekaniktir ve burada bundan çokça var. Ortamlara dağılmış düşman sıkıntısı olmadığından gerçekten güvenli noktalarınızı seçmeniz gerekecek. Neyse ki, her türlü silah türünü yakalarken ve “kozmik korkunun askeri okültizmle buluşmasının korkunç bir karışımı” olarak tanımlanan ölümcül efsanelerle yüzleşirken, co-op modunda yanınıza en fazla iki arkadaşınızı daha getirebilirsiniz.

Bu oyun testi, aralarından seçim yapabileceğiniz iki yeni oynanabilir ajan, başka bir efsanevi düşman türü, orduları uzak tutmanıza yardımcı olacak on ek silah ve üç tehdit seviyesi daha sunacak ve eğer istediğiniz seviyeye ulaşacağınızı düşünüyorsanız, giderek zorlaşan görevleri denemenize olanak tanıyacak. görev.

İkinci Riftstorm alfa öncesi oyun testi 8 Mart Cuma günü başlıyor. Eğer siz de aksiyonun bir parçası olmak istiyorsanız hemen oyunun Steam mağazası sayfasına giderek hemen harekete geçebilirsiniz. erişim talep etmek ve geliştirici Mythic Protokol katılmanız için hazır olduğunda bilgilendirileceksiniz.

Bu sizi meşgul etmek için yeterli aksiyon değilse, 2024’te oynanabilecek en iyi co-op oyunlarından çok daha fazlasının yanı sıra, eğer ilgileniyorsanız Diablo gibi daha fazla oyunumuz var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2