Final Fantasy 7 Rebirth’ün bugün PS5’te çıkışını kutlamak amacıyla, Final Fantasy 7 evrenini daha da derinlemesine keşfedecek kitap ve filmlerle ilgili bazı fırsatları topladık. Örneğin, Final Fantasy 7: İki Geçmişin İzleri Tifa ve Aerith’in Final Fantasy 7 olaylarından önceki hikayelerini anlatıyor. Ciltli baskıyı yalnızca 16,79 $ (25 $ idi) karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca alabilirsiniz Final Fantasy 7: Gülümsemeye Giden Yolda Orijinal Final Fantasy VII’nin sonu ile Advent Children filmi arasındaki dönemde geçen 11,88 ABD doları (14 ABD dolarıydı).

Advent Children’dan bahsetmişken, 4K versiyonunu alabilirsiniz. Final Fantasy V7: Advent Children’ı Tamamladı 20 $ için (31 $ idi). Filmin Tam sürümü, orijinal sürümde yer almayan yeni sahneler ekler.

Final Fantasy VII: Advent Children 4k Blu-ray’i Tamamladı

Bu kitaplar ve filmler keyfini çıkarabileceğiniz daha fazla Final Fantasy 7 hikayesi sunarken, orijinal Final Fantasy 7’nin PS1’deki gelişimi hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 500 Yıl Sonra: Final Fantasy 7’nin Sözlü TarihiAmazon’da 33 dolara (40 dolardı) mevcut. Bu özel kitap ilk olarak tarafından yayımlandı. Çokgenancak artık kitap formatında mevcut. Final Fantasy 7 Remake’in gelişim tarihini ve dünyasını anlatan sanat kitaplarında da indirimler var. Ciltli baskılarını alabilirsiniz Final Fantasy 7 Yeniden Yapım: Malzeme Ultimania 25,31 $ (40 $’dan düşük) ve Final Fantasy 7 Remake: Dünya Önizlemesi 17$ (normalde 25$) karşılığında.

Bu kitap ve Blu-ray fırsatları daha fazla Final Fantasy 7 ürününe olan arzunuzu tatmin etmediyse, yakında çıkacak olan için de ön sipariş verebilirsiniz. FF7 Yeniden Doğuş Bulut Strife Statik Sanatlar Amazon’da 50 dolarlık rakam.


Amazon’da daha fazla Final Fantasy sanat kitabı fırsatı

Final Fantasy XV Resmi Çalışmaları, Final Fantasy Ultimania Arşivi Cilt.  2 ve Final Fantasy Sanatı XVI
Final Fantasy XV Resmi Çalışmaları, Final Fantasy Ultimania Arşivi Cilt. 2 ve Final Fantasy Sanatı XVI

Her ne kadar hayranların aklında anlaşılır bir şekilde Final Fantasy 7 olsa da, diğer Final Fantasy sanat kitaplarında da indirimler var. Final Fantasy Ultimania Arşivi serisi. Bu ciltli sanat kitapları üçlüsü, serideki ilk on dört numaralı oyunun konsept sanatını, geliştirici röportajlarını ve tasarım materyallerini içerir. Birinci cilt Final Fantasy 1’den 6’ya kadar kapsar, ikinci cilt PS1’in 7, 8 ve 9 üçlemesini kapsıyor ve cilt üç 10, 11, 12, 13 ve 14’ü içerir. Final Fantasy Ultimania Arşivi kitapları, Final Fantasy 15 ve 16’nın çıkışından önce yayınlandığı için ilk üç cilde dahil edilmemiştir. Neyse ki her iki oyunun resmi sanat kitapları da Amazon’da satışta.oyun-1