Bob için oyuncaklarCrash Bandicoot 4: It’s About Time ve Spyro remaster’larının arkasındaki stüdyo, Activision Blizzard ile yollarını ayırdığını ve bağımsız köklerine geri döndüğünü resmen duyurdu. Haber, personelin işten çıkarılması ve stüdyo ofislerinin kapatılmasının ardından geldi. Ancak geçişin ortasında, yeni bir yöne doğru giden Microsoft ile olası bir ortaklıktan bahsediliyor.

Bir yetkilide Blog yazısıStüdyo başkanları Paul Yan ve Avery Lodato, “Artık stüdyoyu ve gelecekteki oyunlarımızı bir sonraki seviyeye taşıma zamanının geldiğine inanıyoruz.” Tüm bu heyecan verici değişim haberleriyle birlikte Toys for Bob, henüz yeni bir içerik çıkarmayı planlamıyor. Resmi gönderiye ek olarak, yeni PC oyunlarını geliştirmenin “ilk günlerinde” olduklarını ve “herhangi bir duyuru yapmaktan çok uzakta olduklarını” belirttiler.

Devamının olup olmadığı belli değil Crash Bandicoot 4: Artık Zamanı Geldi işlerde veya bunlardan biriyle sunumda en iyi FPS oyunları PC’de, Görev Çağrısı: Warzoneancak Toys for Bob’daki ekip sorar herhangi bir habere karşı “boynuzlarımızı açık ve gözlerimizi dışarıda” tutmamız gerekiyor. Microsoft ile olası bir ortaklık, bağları tamamen kesmediklerinin ipuçlarını veriyor.

Activision Blizzard büyük bir değişim yaşadı CEO Bobby Kotick 32 yıl sonra emekli oluyorama yine de bazılarının arkasında bir stüdyolar. en iyi bilgisayar oyunları Diablo 4 ve World of Warcraft dahil. Dolayısıyla, Toys for Bob’un yeni bağımsız kolunda bundan sonra ne olacağını görmeyi beklerken, kadroya göz atmak için her zaman zamanımız var. yaklaşan bilgisayar oyunları.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2