Test Drive Unlimited Solar Crown tamamen çöküş ve kentsel Hong Kong ortamında şık arabalara binmekle ilgilidir veya en azından öyle. çoğunlukla hakkında. Aslında Hong Kong’un daha vahşi bir tarafı da var ve bugünkü Nacon Connect gösterimi sırasında, Test Drive Unlimited Solar Crown için oyunun daha çetin arazi tarafını ve kamyonlar, SUV’lar ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı ağır araçlarını gösteren yeni bir fragmanla karşılaştık. Aşağıdan fragmana kendiniz göz atın.

Hazır bu arada, yayınlamadığımız birkaç fragman daha var; ilki, en rahat şehir turu deneyimine odaklanıyor…

…ikincisi ise oyunun yüksek oktanlı yarışlarıyla ilgili.

Yeni fragmanı izleyenler arabaların kaldırdığı toz ve kirin eksikliğini fark etmiş olabilir ancak oyunun geliştiricileri daha sonra ekleneceğine söz veriyorum

“Aranızda daha dikkatli olanlar parçacık etkilerinin, özellikle de çakıllı yollarda toz ve sıçramaların olmadığını fark etmiş olacaktır. Bu etkileri entegre etme ve optimize etme üzerinde hâlâ çalışıyoruz. Bu, off-road deneyiminin yanı sıra kaynak ve performansın da önemli bir öğesidir. -yoğun. Bunun için mevcut geliştirme hedefimiz, akıcı oynanışın bir öncelik olarak kalmasını sağlarken parçacık efektleri ve performans arasındaki en iyi dengeyi bulmaktır. KT Engine ile WRC oyunlarındaki gibi uzun toz izleri gösterebilsek de, Hong Kong ölçeği Ada ve diğer oyuncuları görüntülemek için gereken kaynaklar ve ayrıntılı ortamlar, TDUSC’de bunun çok daha zorlu olduğu anlamına geliyor.”

Test Drive Unlimited Solar Crown’da olup bitenleri takip edemiyor musunuz? İşte kısa bir resmi açıklama.

“Test Drive Unlimited Solar Crown, Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Koenigsegg, Dodge, Apollo ve diğerleri gibi en prestijli üreticiler de dahil olmak üzere bir dizi üreticinin en göz alıcı arabalarını içeriyor. Ancak bir tane edinme ayrıcalığını kazanmak için çok çalışmanız gerekecek! Bu lüks arabalar yalnızca A noktasından B noktasına gitmenin bir yolu değildir. Onlar hırsınızı temsil eder ve bağlılığınızı ödüllendirir. Seni gururlandırıyorlar. Unutmayın: Arabalarınız gerçekte kim olduğunuzu yansıtır.

Kişiselleştirme ve stil olanakları sadece arabalarınızla sınırlı değil. İster Sharp klanına ister Street klanına ait olun, başkalarını etkilemek, kalabalığın arasından sıyrılmak ve klanınızı savunmak için tarzınızı geliştirin.

1:1 ölçekte yeniden yaratılan, yoğun ve çeşitli arazilerde 600 km’den (375 mil) fazla yol bulunan bir Hong Kong Adası’nda, en iyi sürücüler nihai ödül için savaşacak: Solar Crown’un bir sonraki kazananı olmak ve saygıyı kazanmak ve klanlarının tanınması.

Test Drive Unlimited Solar Crown, 2024’te PC, Xbox Series X/S ve PS5’e çıkacak. Belirli bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak KT Racing, şu anda ana odak noktasının “iç saha” olduğunu vaat ediyor Oyunun çevrimiçi MMO benzeri yaklaşımını sunmak için sunucuların kararlı olmasını sağlamak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17