ZTE

ZTE, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024’te bir dizi yeni Nubia akıllı telefonunu tanıttı. Bu cihazların Avrupa, Latin Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Afrika’da dağıtılması amaçlanıyor. Her akıllı telefon, ZTE’nin ilk çevirmeli akıllı telefonu da dahil olmak üzere, farklı türde tüketiciye hitap edecek şekilde tasarlandı.

Bu cihazları yakın zamanda ABD’de göremesek de, bu, diğer şirketlerin Android dünyasında neler yaptığına dair ilginç bir bakış ve potansiyel olarak diğer üreticilerin gelecekte neler yapabileceğine dair bir işaret. Hadi kazalım.

Nubia Focus 5G Pro ve Nubia 5G Serisi

ZTE Nubia Focus Pro 5G'nin görselleri.
ZTE

Nubia, profesyonel mobil fotoğrafçılık teknolojisini daha uygun fiyatlı cihazlara taşıyan yeni Focus 5G serisini de tanıttı. Nubia Focus 5G Pro, Neovision destekli amiral gemisi düzeyinde 108 MP çift kamera sistemine ve beş odak uzaklığına sahipken, Nubia Focus 5G’de dört odak uzaklığı bulunuyor. Her cihaz, sensör içi yakınlaştırma algoritması, RAW süper gece modu, RAW HDR ve 4K video gibi birden fazla işlevsellik sunar.

Nubia Focus 5G Pro ve Nubia Focus 5G, sırasıyla 6,72 inç ve 6,6 inç ekranlarla geliyor. Her iki ekran da olağanüstü görsel efektler için 120Hz yenileme hızına sahiptir. Ayrıca, akıcı görsel-işitsel ve oyun deneyimleri sağlamak için AI güç tasarrufu teknolojisine ve DTS yüksek kaliteli sese sahip büyük bir 5000 mAh pil içerir.

Nubia Focus 5G serisi, maksimum 2,2 GHz frekansa sahip sekiz çekirdekli 6 nm 5G çip tarafından destekleniyor.

Nubia Flip 5G

ZTE Nubia Flip 5G'nin bir görüntüsü.
ZTE

ZTE’nin ilk kapaklı telefonu Nubia Flip 5G, kusursuz bir deneyim için esnek, katlanabilir bir ekrana ve yüksek mukavemetli bir menteşeye sahiptir. 6,9 inç, 120Hz ultra net dahili ekrana ve çok işlevli bir harici ekrana sahiptir. İlki, telefonu açmadan farklı uygulamalara erişim sağlar. Qualcomm Snapdragon Gen 1 yonga seti, 4310mAh pil içeren yeni kapaklı telefona güç veriyor.

Nubia Müzik

ZTE Nubia Music'in görselleri.
ZTE

Nubia Music akıllı telefon olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için tasarlandı. Diğer modellerde bulunmayan çeşitli sese özgü özelliklerle birlikte gelir. Temel özelliklerinden biri, daha belirgin hoparlörleri ve yapay zeka destekli ses algoritması sayesinde %600’e kadar artırılabilen gelişmiş ses seviyesidir. Telefon ayrıca, sürükleyici bir ses deneyimi ve kolay müzik paylaşımına olanak tanıyan iki adet 3,5 mm kulaklık jakı içerir.

Nubia Neo2 5G

ZTE Nubia Neo 2 5G'nin görselleri.
ZTE

Son olarak ikinci nesil Nubia Neo 5G cep telefonu oyunculara yönelik tasarlandı. Oyun oynamak için bu telefona özel, özelleştirilebilir çift omuz tetikleyicisiyle birlikte gelir. Telefonun ön tarafında inanılmaz derecede pürüzsüz ve hassas bir görsel deneyim sağlayan 6,72 inç 120Hz ekran bulunuyor.

Yeni Neo 5G, 33 watt hızlı şarjı destekleyen 6000mAh bataryaya sahip.

Yeni ZTE Nubia akıllı telefonlar sadece birkaç hafta içinde dünya çapında çeşitli bölgelere özel fiyat noktalarında satışa sunulacak.
genel-19