Resmileşti: Neredeyse bir yıldır erken erişimde olan Shiny Shoe Studio’nun Inkbound’u nihayet tam olarak yayınlanıyor ve 1.0 güncellemesi bu Nisan’da gelecek.

Stüdyonun basın bülteninde duyurulduğu gibi Inkbound, 1.0 güncellemesinin yayınlanmasıyla 10 Nisan’da erken erişimden çıkıyor. Stüdyonun CEO’su ve yönetmeni bu heyecan verici duyuruyla ilgili bazı sözler paylaştı.

“Geliştik Mürekkep ciltli Shiny Shoe Kurucusu ve CEO’su Mark Cooke, “İlk Erken Erişim sürümümüzden bu yana muazzam bir performans sergiledik” diyor. “Ek karakter sınıfları ve keşfedilecek dünyalar gibi büyük yeni özelliklerden, çok daha gösterişli bir deneyime katkıda bulunan sayısız küçük artımlı yaşam kalitesi değişikliklerine kadar. 1.0’ı oyuncuların eline geçireceğim için heyecanlıyım!”

“Erken Erişim boyunca en iyi anlatı deneyimini nasıl yaratacağımızı yineledik. Mürekkep ciltli ve oyuncuların bu versiyonu deneyimlemesi beni heyecanlandırıyor” diyor Shiny Shoe’nin kreatif direktörü Andrew Krausnick. “Deneyimi temel hikayelere odakladık, rastgeleliği ortadan kaldırdık ve tüm karakterlerin tamamen seslendirildiğinden emin olduk. Eğer denenmişsen Mürekkep ciltli Daha önce veya ilk kez buradaysanız, bu kesin versiyondur.”

Inkbound’un 1.0 güncellemesi yayınlandığında sabırsızlıkla bekleyebileceğiniz önemli gelişmelerden bazıları burada.

  • Son Patronla Tamamlanan Destansı Yeni Görev Serisi: Mürekkep ciltli 1.0, yeni zorluklar ve kilit açma özellikleri içeren en son içerik düşüşü olan Rise of the Unbound’u içerir. Bu yeni anlatı, arkadaki kötü adama karşı destansı bir hesaplaşmayla doruğa ulaşıyor Mürekkep ciltli‘nin çözülmekte olan dünyası.
  • Tam Kontrolör Desteği: Hayranlar konuştu! Mürekkep ciltli1.0 sürümü, kanepede oynamak için mükemmel olan eksiksiz kontrol cihazı desteğini içeriyor.
  • Geliştirilmiş Buhar Destesi Deneyimi: Mürekkep ciltli çevrimiçi ortaklaşa oynamayı destekler, ancak tam çevrimdışı oyun da desteklenir; yoldayken Steam Deck oyuncuları için mükemmeldir.
  • Yerelleştirme: Oyuna ilk defa yerelleştirme ekliyoruz. 1.0 sürümü Çince, Japonca, Almanca ve Fransızca dillerinde tam yerelleştirmeyi içerir.
  • Anlatı Geliştirmeleri: Mürekkep ciltli 1.0, tamamen yeni ara sahneler ve yeniden işlenmiş anlatım çizgisiyle oyunun hikayesine ışık tutuyor. İlerleme daha hızlı ve daha etkilidir; tam İngilizce seslendirmeyle daha önce hiç olmadığı kadar sürükleyici bir hikaye anlatır.
  • Büyük Gözaltı Düzenlemeleri: Çeşitli iyileştirmeler ve geliştirmeler ekleniyor Mürekkep ciltli Erken Erişimden çıkışını tam olarak kutlamak için. Bunlar, metnin baştan sona tutarlı olmasını sağlamak için derin bir düzenleme geçişini içerir; yaşam kalitesi güncellemeleri; ve oyuncunun talep ettiği dengeleme ayarlamaları Mürekkep ciltli uzun vadede zorlu.

Yazma sırasında erken erişimde olmasına rağmen Inkbound’a parlak bir inceleme sunduk. O zamandan bu yana oyun pek çok yeni içerik ve geliştirilecek güncelleme aldı; 1.0 güncellemesi şimdiye kadarki en büyük güncellemelerden biri olacak.

Önümüzdeki yıl Inkbound için çok daha heyecan verici şeyler bekliyoruz ve bir tür konsol limanının da yapım aşamasında olduğunu umuyoruz.oyun-6