Game Pass’te Karanlıkta Tek Başına mı Var? Kuşkusuz 2024’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan Alone in the Dark’ta Hollywood’un güncel favorilerinden ikisi David Harbor ve Jodie Comer, oynanabilir iki karakter olan Edward Carnby ve Emily Hartwood’u hem ses hem de yüz olarak canlandırıyor.

Psikolojik korku oyunu, Emily ve Edward’ın Derceto malikanesinde olup biten tuhaf olayları araştırdığı Güney Güney’de geçiyor. 1992 yılında çığır açan orijinal oyunun yeniden yapımı olan yeni oyun, Alone in the Dark serisini tamamen yeni bir izleyici kitlesine ulaştırmayı amaçlıyor; bu durum ancak oyunun Game Pass’te olması durumunda çözülebilir.

Game Pass’te Karanlıkta Tek Başına mı Var?

Alone in the Dark’ın PlayStation’ın yanı sıra PC ve Xbox’a da çıkması gerçeğine rağmen korku oyununun Game Pass’e geleceğine dair herhangi bir onay gelmedi.

Elbette oyunlar Xbox Game Pass’e her zaman gelir ve gider, bu nedenle Alone in the Dark’ın Game Pass kütüphanesine zamanla eklenemeyeceğini söylemiyoruz. Ancak bunu yakın zamanda bekleyebileceğimizi gösteren hiçbir kanıt yok.

Bunun nedeni Alone in the Dark’ın Microsoft’a özel olmaması olabilir ki bu genellikle Day One Game Pass oyunlarında geçerlidir. Game Pass’te Wreckfest ve Remant oyunları dışında şaşırtıcı derecede az sayıda güncel THQ Nordic oyunu var, ancak bunlar teknik olarak 2019’da THQ tarafından satın alınan Gunfire Games’e ait. Bununla birlikte, Amnesia Collection ve Soma, her ikisi de Mikael tarafından yazılmıştır. Alone in the Dark’ın yazarı Hedberg şu anda Game Pass’te.

Henüz herhangi bir paradan ayrılmadan Alone in the Dark’ın tadına varmak istiyorsanız, şu anda Steam’de ücretsiz bir önsöz var; burada 11 yaşındaki Grace Saunders olarak oynayacaksınız ve Alone olaylarından kısa bir süre önce geçiyor. Karanlık, hala 1920’lerde Gotik güneyde geçiyor.

Alone in the Dark’ın şu anda Game Pass’te olmaması, platformda keyifle oynanabilecek pek çok harika oyunun olmadığı anlamına gelmiyor. Şu anda en iyi Game Pass oyunlarına ve Game Pass’e gelecek en çok beklediğimiz oyunlara göz atın.oyun-2