Studio Wildcard’ın Ark Survival Ascending oyuncuları için bazı kötü haberleri olsa da, bunun yanında devasa bir iyi haber de var. Ark Survival Ascending oyuncuları önümüzdeki 28 Şubat Çarşamba günü Gigantoraptor’a karşı mücadele edebilecek!

Bu duyuru stüdyo tarafından yapıldı ve geliştiriciler ayrıca The Center’ın stüdyonun kalite seviyesini karşılamaması nedeniyle süresiz olarak ertelenmesi gerektiğini doğruladılar.

“Merkez” ve Gigantoraptor Hakkında Güncelleme

“Merkezi, ihtiyacımız olan kalite düzeyinde faaliyete geçme yolunda olmadığı için erteleme kararı aldık. Biz Scorched Earth’e odaklanırken Merkez üzerinde çalışan özel ortaklarımızın, beklentilerimizi ve sizin beklentilerinizi karşıladığından emin olmak için daha fazla zamana ihtiyacı var. Planlardaki bu değişiklik için üzgünüz ancak Merkez açıldığında buna değeceğini biliyoruz!

Ama şimdi size dişlerinizi geçireceğiniz bir şey sunmak istiyoruz! Başlangıçta ‘The Center’la birlikte piyasaya sürülmesi planlanan Gigantoraptor, 28 Şubat Çarşamba günü Ada’daki tüm Hayatta Kalanlar için yayınlanacak. Yeni görkemli arkadaşınızın, ana haritasının parıldamasını beklerken size eşlik edeceğini umuyoruz. Gigantoraptor’un Çarşamba günkü lansmanına hazırlık olarak, Pazartesi günü ana sürüm yamasını yayınlayacağız.

Desteğiniz için her zaman olduğu gibi teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda ARK: Survival Ascished için hazırlayacaklarımız bizi heyecanlandırıyor ve bunları sizinle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Gelecek haftaki Gigantoraptor ile 1 Nisan’daki Scorched Earth arasında, bol miktarda yeni ARK içeriği size doğru geliyor!”

Bunu bir serseri olarak düşünmeyin çünkü sadece birkaç gün içinde üstesinden gelmeniz gereken yeni bir canavarınız olacak. Merkez hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzda okuyucularımıza bilgi vereceğiz.

Diğer Ark Survival Asculated haberlerinde stüdyo, PS5, Xbox Series X|S ve PC için kısa süre önce buradan okuyabileceğiniz bir yama yayınladı.

Kaynak: Ark’ta hayatta kalınoyun-6