Bo Path of the Teal Lotus’un çıkış tarihi ne zaman? Japon folklorundan ilham alan yeni Metroidvania’yı edinmek isteyenler için Bo Path of the Teal Lotus’un artık resmi bir çıkış tarihi var.

AM2R ekibinin üyelerinden oluşan Squid Shock Studios tarafından geliştirildi (Another Metroid 2 Remake), Bo Teal Lotus’un Yolu bol miktarda yan kaydırma eylemi içerir. 2.5D’de yaratılan ve hassas bir elle çizilmiş sanat stiliyle, patronlarla savaşmayı, güzelce hazırlanmış seviyelerde hızla ilerlemeyi ve dilimlemeyi, arkadaşlar edinmeyi ve yolda yan görevleri almayı bekleyin. Teal Lotus’un Bo Path’in çıkış tarihi ve bu Metroidvania oyunundan bekleyebileceğiniz şeyler hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Bo Path of the Teal Lotus’un çıkış tarihi

Bo Path of the Teal Lotus’un çıkış tarihi 18 Temmuz 2024 Perşembe. Metroidvania tüm platformlara geliyor ancak Game Pass’te bulunup bulunmayacağına dair henüz bir onay yok.

Teal Lotus hikayesinin Bo Yolu

Eski bir kehaneti gerçekleştirmek için göklerden gönderilen göksel bir çiçek olan Bo olarak oynuyorsunuz. Görünüşe göre yolunuz boyunca perili bir kale ve Japonlardan ilham alan bir metropol dahil olmak üzere farklı yerlerden geçecek ve ilerledikçe farklı yolların kilidini açacaksınız.

Maceranızda çeşitli yokai (Japon folklorundan doğaüstü ruhlar) ve diğer Japon mitlerinden karakterlerle de tanışacaksınız. Yan görevler kazanmak için onlarla etkileşime girebilir veya keşif arasında biraz sohbet edebilirsiniz.

YouTube Küçük Resmi

Bo Path of the Teal Lotus fragmanları

Bo Path of the Teal Lotus için bir uzun metrajlı fragman, çıkış tarihi fragmanı ve savaşa ilk bakış dahil olmak üzere birkaç fragman var. Yayın tarihi fragmanında ana karakter Bo’nun renkli ve mistik dünyada nasıl gezindiğine daha yakından bakıyoruz.

Teal Lotus’un Bo Yolu, oyunda geçirdiğiniz süre boyunca meydan okuyabileceğiniz devasa patronlara sahiptir; dev bir örümcekten, büyük bir iskelet patrona ve dokuz kuyruklu bir tilkiye kadar bunlardan bazılarına bir göz attık.

YouTube Küçük Resmi

Teal Lotus’un Bo Yolu oynanışı

Gördüğümüz kadarıyla Teal Lotus’un Bo Path’i PC’deki en iyi platform oyunlarının çoğu gibi oynuyor. Bo’nun farklı seviyelerde atıldığı, zıpladığı ve atladığı, oyun ilerledikçe becerilerde ustalaştığı görülebilir.

Bo, Grappling Gun gibi hareket yetenekleri veya Mochi Mallet gibi silahlar gibi güçlü yetenekleri kullanmak için kullanılabilecek bir asa taşıyor. Gizli çay içerek yetenekleri değiştirebilir ve uygulayabilirsiniz. Ayrıca savaşın gidişatını değiştirmek için yükseltilip konuşlandırılabilen, özel yeteneklere sahip renkli bebekler olan Daruma bebeklerini de edinebilirsiniz.

Ayrıca Omamori Kayışınız için tapınaklarda takılabilen ve iyileştirme, atılma yenilenmesi ve özel saldırılar gibi özel yetenekler ve avantajlar sağlayan benzersiz muskalar da satın alabilirsiniz.

Artık Hollow Knight Silksong’un çıkış tarihini beklerken sabırsızlıkla bekleyeceğiniz Bo Path of the Teal Lotus çıkış tarihi var ve burada 2024’te çıkacak diğer tüm oyunların bir listesi var.oyun-2