F1 23 güncellemesi 1.20

Codemasters bugün F1 23 güncellemesi 1.20’yi (PS5 güncellemesi sürüm 1.020) tüm platformlarda yayınladı. F1 23 Şubat 26 yama notları için aşağıdan okumaya devam edin.

F1 23 Güncelleme 1.20 Yama Notları | F1 23 Güncelleme 1.020 Yama Notları:

Şu an itibariyle ne Codemasters ne de EA, bugünkü güncellemenin resmi yama notlarını yayınlamadı. Oyun için yayınlanan son güncelleme, yama sürümü 1.19’du ve bu, birçok hata düzeltmesini de beraberinde getirdi.

Bugün ilerleyen saatlerde resmi yama notları yayınlandığında bu yazıyı mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. Bu arada oyun hakkında daha fazlasını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. PlayStation Store açıklaması.

2023 FIA Formula One Dünya Şampiyonası™’nın resmi video oyunu EA SPORTS™ F1® 23’te son fren yapan siz olun.

Heyecan verici “Frenleme Noktası” hikaye modundaki yeni bir bölüm, yüksek hızlı dram ve hararetli rekabetler sunuyor. Yeni Las Vegas ve Katar pistlerinde teker teker yarışın ve F1 Dünyasında ödüller ve yükseltmeler kazanın. Yeni Kırmızı Bayraklar özgün bir stratejik unsur ekler ve %35 Yarış Mesafesi özelliği daha fazla aksiyon ve heyecan sunar. En sevdiğiniz 20 sürücü ve 10 takımdan oluşan resmi F1 kadrosuyla güncellenmiş 2023 arabayı sürün. Ayrıca F1® için en iyi eğitim alanı olan F2™, padoktaki yeni arabalar ve sürücü kadroları da dahil olmak üzere en yeni 2023 Sezonu içeriğiyle güncellendi. Rüya takımınızı yaratın ve Takımım Kariyer Modunda kazanmak için yarışın, bölünmüş ekranda veya genişletilmiş platformlar arası çok oyunculu modda yarışın ve yeni Racenet Ligleriyle daha sosyal olun.

Yakın gelecekte F1 23 hakkında daha fazla güncelleme için MP1’i kilitli tuttuğunuzdan emin olun.oyun-6