Barselona’da düzenlenecek MWC 2024 nedeniyle ücretsiz uygulamaların ikinci sürümü hafta başında satışa sunulacak. Burada Apple App Store ve Google Play Store’dan çeşitli ücretsiz uygulamalar ve oyunlar bulacaksınız. iPhone veya Android telefonunuzda ilgi çekici uygulamaların bulunduğundan emin olmak ister misiniz? Genellikle bir fiyat etiketiyle gelseler de, sınırlı bir süre için ücretsiz olan uygulamalar listemize göz atın.

Rastgele uygulamalar yoktur; bunların dolandırıcılık veya veri koruma tuzağı olmadığından emin olduk. Ancak bu sürüm, haftalık Haftanın En İyi 5 Uygulamasından farklıdır; çünkü bu uygulamaları tek tek derecelendirmeyiz. Başka bir deyişle, bazıları alışık olduğunuzdan daha fazla reklam ve uygulama içi satın alma içerebilir.


Uç: Gelecekte kullanacağınızı düşündüğünüz ancak şimdi kullanmayacağınız bir uygulamayla karşılaşırsanız, önce onu indirip yükleyin. Daha sonra “satın alınmış” olarak kabul edilir ve daha sonra akıllı telefonunuzdan hemen kaldırsanız bile uygulama kitaplığınızda sonsuza kadar kullanılabilir.


Sınırlı bir süre için ücretsiz olan Android uygulamaları

Üretkenlik ve yaşam tarzı için Android uygulamaları

 • HD video canlı duvar kağıtları (0,99€): Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir, Öyleyse neden telefonunuzun duvar kağıdının iyi göründüğünden emin olmuyorsunuz?

Android oyunları

 • Çöp Adam Ustası Premium (1,99 €): Yan kaydırmalı bir macerada düşmanları tek tek avlamak ve onları yok etmek ister misiniz? Bu oyundan daha iyisi olamaz.
 • Karikatür Zanaat (1,49€): Başka hatırlayan var mı? Warcraft’a mı? Bunu karikatürize etmeye ne dersiniz? Burada neredeyse onun bir parodisini görüyorsunuz.
 • Kale Savunucusu Premium (0,59€): Kahramanınızı akıllıca seçin ve kalenizi istilacı ordulara karşı savunmak için kullanın. Her kahramanın farklı yetenekleri ve becerileri vardır.
 • Evertale (0,59€): A Yeni toprakları keşfettiğiniz ve garip yaratıklarla karşılaştığınız canavar yakalayıcı rol yapma oyunu.
 • Çöp Adam Savaşçıları Ejderha Kahramanları (0,59€): Dövüşlerde yarışabileceğiniz Dragon Ball Z evreninin bir kopyası.

Sınırlı bir süre için ücretsiz olan iOS uygulamaları

Üretkenlik ve yaşam tarzı için iOS uygulamaları

 • CalmusOyna (9,99 €): sende var mı durmadan kişisel müziğinizin nasıl görüneceğini sordunuz mu? Bu uygulamayla öğrenin!
 • Pakete (2,99€): Düşme Her seyahate çıktığınızda bavul hazırlamayı zor mu buluyorsunuz? Bu uygulama hiçbir şeyi unutmamanızı sağlar!
 • Odak Noktaları (€1,99): Bir Önemli şeylere odaklanmanıza yardımcı olan zaman yönetimi uygulaması.
 • HibiDo Pro (2,99 €): Sen sahip olmak Görevin Yapılacak İşlemi? Bu uygulama bunu yapıyor. Bir planlayıcıya mı ihtiyacınız var? Hey, o da bunu yapıyor! Etkinlik planlamaya ne dersiniz? Burada da mevcutlar! Bu kurumsal uygulamanın yapamayacağı hiçbir şey yok mu?

iPhone ve iPad için ücretsiz oyunlar

 • Elit Kahraman (€1,99): A Farklı ortamlardan geçerek bulmacaları çözdüğünüz ve olağanüstü düşmanları yendiğiniz harika animasyonlara sahip sevimli bir oyun!
 • Tekel GO (€1,99): Bu oyun hakkında fazla söze gerek yok: BAŞLAT’a tıklayın! Zarları at! Monopoly GO’nun genişleyen evrenini keşfederken Monopoly paranızı kazanın, arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyanın her yerinden diğer iş adamlarıyla etkileşime geçin!
 • Kraliyet maçı (€1,99): Kral Robert’ın kraliyet sarayını eski ihtişamına kavuşturmak için yardımınıza ihtiyacı var. Eğlenceli ve zorlu seviyeleri aşmak için engelleri aşın ve harika güçlendirmeleri birleştirin! Eğlenceli 3’lü eşleştirme seviyesini geçerek harika alanların kilidini açmaya devam edin!
 • Uzaylı: İzolasyon (14,99 €): O Tek seferlik satın alma işlemiyle tüm oyunun kilidini açmadan önce ilk olarak birkaç görevi ücretsiz oynayabilirsiniz. Ripley’nin Xenomorph’la ilk karşılaştığında hissettiği korkuyu deneyimleyin!

Bu haftanın ücretsiz uygulamaları ilginizi çekiyor mu? Google Play Store’da veya Apple App Store’da bir şey fark ettiniz mi? Herhangi bir öneriniz varsa yorumlarda bize bildirin!genel-27