Üst düzey, çok yönlü bir tablet satın almayı düşünüyorsanız ancak aşırı bir bütçeniz yoksa, Amazon yan kuruluşu Woot, önceki nesil 12,9 inç iPad Pro için harika bir anlaşma yapıyor.

2021 yılında Apple’ın aklına harika bir fikir geldi. Şirket, sektörü hayrete düşüren Mac çipinin aynısını iPad Pro’nun içine yerleştirdi.

Beşinci nesil 12,9 inç iPad Pro, şu anda üç yaşında olmasına rağmen, size uzun yıllar hizmet edecek fazlasıyla güçlü bir cihaz. Woot’un satışa sunduğu varyant 5G’ye hazır olduğundan dışarıdayken halka açık Wi-Fi kullanarak bilgilerinizi riske atmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu özel model genellikle 1.299 $ fiyatla satılıyor ancak “açık kutu” durumunda satıldığı gerçeğini gözden kaçırmak istiyorsanız 399 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu, bunun eski veya yenilenmiş bir iPad Pro olduğu anlamına gelmez. Yepyeni bir model olup hiç kullanılmamıştır.

Bir ürünü orijinal ambalajında ​​açmak kuşkusuz güzel bir deneyim olsa da, cebinizde 399$ olsa daha iyi olacağını düşünüyoruz.

12,9 inç iPad Pro, son derece sade bir tasarıma sahiptir ve Apple’ın ürün yelpazesinde muhteşem miniLED ekrana sahip olan iki iPad’den biridir.

iPad Pro’ya güç veren M1 çip, her türlü görevi zarafetle yerine getiriyor ve iPadOS, çoklu görevleri keyifli bir deneyime dönüştürüyor. İster kitap okumak, internette gezinmek veya içerik tüketmek için büyük ekranlı bir cihaz istiyor olun, ister yazı yazma veya düzenleme çalışmalarınız için dizüstü bilgisayardan daha taşınabilir bir şeye ihtiyacınız olsun, iPad Pro her şeyin üstesinden gelecektir.

iPad Pro ayrıca diğer iPad’lere göre daha fazla sensörle donatılmıştır; böylece artırılmış gerçeklik (AR) deneyimleri için Yüz Tanıma Kilidi ve LiDAR tarayıcı gibi özelliklere sahip olursunuz.

iPad Pro’da en son iyi bir fırsat gördüğümüzde bir aydan fazla zaman geçti ve bu cömert indirimin geri gelip gelmeyeceğini ve ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Bu nedenle, eğer bekliyorsanız 12,9 inçlik modeli almanın en iyi zamanı şimdi. ciddi bir fiyat düşüşü.telefon-1