Windows hayranları için tartışmasız en iyi tablette tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız? Muhteşem Microsoft Surface Pro 9 şimdi Amazon’da harika bir fiyata satılıyor ve burada Grafit modeli fiyat etiketinden 279 $ indirimle satın alabilirsiniz.

Unutmayın, Amazon bu Windows tablet için teklif sunan tek perakendeci değil. Ancak 8/256GB modeli için Graphite’ta Best Buy veya Walmart’ta daha iyi bir fiyat bulamazsınız. Bu nedenle, yeni bir Windows sürümünde paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, bu özel teklife başvurmanızı tavsiye etmeden edemeyiz.

En baştan, Surface Pro 9’un bu lezzetli %25’lik indirime rağmen bütçe dostu diyebileceğiniz bir şey olmadığını unutmayın. Sonuçta, bu köpek yavrusu şu anda 800 doların üzerinde fiyatla satılıyor. Ancak yenilenen versiyonları şu anda Amazon’da yaklaşık 900 dolara satılan iPad Pro (2022) veya Galaxy Tab S9 Ultra gözündeki ana rakiplerini hesaba kattığınızda bu teklifin neden oldukça cömert olduğunu anlıyorsunuz. 13 inç dokunmatik ekranındaki çarpıcı görsellerle bu Microsoft tablet, aklınıza gelebilecek neredeyse her şey için mükemmeldir. Bu model, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanıyla tamamlanan Intel Evo i5 çekirdeğiyle günlük görevlerin çocuk oyuncağı gibi görünmesini ve hatta daha zorlu uygulamaların hiç zorlanmadan üstlenilmesini sağlar.

İkonik ayarlanabilir destek standının sağladığı, eller serbest kullanımın ekstra rahatlığını da unutmayalım. Fazladan para harcamaktan çekinmiyorsanız uyumlu bir klavye ve kalemle ekosistemi tamamlayabilir, kompakt formda size tam gelişmiş PC benzeri bir deneyim sunabilirsiniz.

Son olarak Microsoft, çalışma toplantısı boyunca sizi ilgi odağında tutacak, otomatik açı ayarına sahip harika bir 1080p HD kamerayı entegre etti. Pastanın üstüne bir kiraz koyarak, tek şarjla 19 saate kadar uzun pil ömrüne sahip oluyorsunuz. Bu, bir sonraki film maratonunuzu atlatmanız için fazlasıyla yeterli.telefon-1