Çeşitli Galaxy cihazlarındaki Galaxy AI özelliklerinin fotoğrafı

Samsung’un Galaxy AI özellikleri daha fazla Galaxy cihazına geliyor.
Resim: SAMSUNG

Bir şirket için işlem yapmayı bekleyenleriniz için harika bir haber Galaxy S24 Ultra. Samsung’un var duyuruldu ki onun Galaxy AI özellikleri daha fazla akıllı telefona geliyor. Bunun anlamı Aranacak ÇevreCanlı Çeviri, Anında Ağır Çekim ve Üretken Düzenleme yakınınızdaki eski bir Samsung cihazına geliyor.

Galaxy AI özellikleri bir süreç aracılığıyla kullanıma sunuluyor uzun süredir spekülasyon yapılan Yazılım güncellemesi. Güncelleme, Samsung’un Android sürümünü ifade eden OneUI 6.1 içindir. Bu paket, Google’ın tüm önemli Galaxy AI özelliklerini içerecektir. Aranacak Çevre Samsung’un Düzenleme Önerisi’ne. Ayrıca Samsung Notes gibi özel uygulamalar için otomatik özetleme yeteneklerini ve Samsung’un Galeri uygulamasındaki hızlı fotoğraf düzenleme özelliklerini de içerir. Ve Google’daki gibi Piksel akıllı telefonlarGüncelleme, bir Samsung cihazında duvar kağıtları oluşturma olanağı sağlar.

OneUI 6.1’in kullanıma sunulmasının bir parçası olarak Galaxy AI markalı olmayan çok sayıda özellik var. Öncelikle, Samsung Health gibi Samsung uygulamalarını destekleyen daha fazla Kilit Ekranı widget’ı geliyor ve şirket, Android’in uyarlanabilir şarj modu olan Pil Koruması sürümünü piyasaya sürüyor. Bu özellik, cihazınızın tüm gece boyunca dock’ta tam şarjlı kalmamasını ve pil döngülerinin tükenmesini sağlar. Güncelleme aynı zamanda resmi Google-via-Samsung yeniden markalaması ile Quick Share’e geçişi de içeriyor.

One 6.1 güncellemesi, Galaxy S23 dahil tüm akıllı telefonlar için mevcut olacak. Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S23 FE. Galaxy Z Katlama 5 Ve Z Çevirme 5 birkaç tablet gibi aynı zamanda güncelleme serisinin bir parçasıdır: Galaxy Tab S9 UltraS9 Sekmesi ve S9+ Sekmesi.

Samsung, Galaxy AI’yi “100 milyondan fazla” kullanıcısına sunmayı planladığını söylüyor. Daha ileride güncelleme listesinde daha fazla cihazın olması mümkündür. Yukarıda listelenen cihazlardan herhangi birine sahipseniz yazılım güncellemesini Mart 2024’ün sonlarında görmeyi bekleyebilirsiniz.genel-7