Tom Cannon, gizemli League of Legends oyununu çalışma başlığıyla tanıttı L Projesi Gerçek ismine ışık tutulmadan önce son bir güncelleme alacak. İşler ilginçleşmek üzere olduğundan sosyal medyayı yakından takip edin.

Project L’nin sorumlu yapımcısı ve daha önceki birçok içgörünün yüzü olan Cannon, 21 Şubat’ta Riot Game’in yaklaşan dövüş oyunuyla ilgili haberi meraklı League of Legends hayranlarıyla paylaştı.

X’te (eski adıyla Twitter) şöyle diyor: “Hey millet, Yarın (gerçekten) hızlı bir Project L güncellemesi yayınlayacağız. Bu aynı zamanda Project L’nin son güncellemesi olacak çünkü gerçek adımızı ve sosyal kanallarımızı duyuruyoruz. Sonra görüşürüz!”

Gizemin zamanı bitti ve Riot sonunda oyunun gerçek adını açıklamaya ve sosyal medyada güzellikler paylaşmaya başlamaya hazır. Henüz hiçbir şey yayınlanmamış olsa da, tüm popüler platformlardaki hesapların, oyun açıklandığında yükselmeye hazır olacağını düşünüyoruz.

Project L’nin çıkış tarihinin çok uzak bir gelecekte olmayacağını tahmin ediyoruz ve bu nedenle, yeni oynanış veya tanıtımları tamamlayacak bir ilk fragman bile görebiliriz. Ahri, Darius ve Jinx gibi LoL şampiyonlarının yer aldığı yaklaşan 2D dövüş oyununun EVO 2023’te oynanabilir bir demosu vardı ve Riot, son birkaç yılda geliştirme sürecini paylaştı.

Runeterra’da geçen Project L, 2D dövüşçülerden hoşlanan oyunculara tanıdık gelecek; modeller gösterişli bir çizgi film görünümüne sahipken, eşleşmeleriniz doğrudan Netflix’in Arcane serisinden çıkmış gibi görünen tablomsu arka planlar ile karşı karşıya kalacak. Riot’un mekanikleri ve karakter animasyonlarını gösteren geliştirici günlüğü videolarında kombolar ve hareket setleri çok güzel bir şekilde akıyor.

YouTube Küçük Resmi

Bunu elimize almanın heyecanını yaşıyoruz. O zamana kadar PC’deki en iyi MOBA’larla boşluğu doldurun veya League of Legends seviye listemizden şampiyonlar hakkında bilgi edinin.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2