İlk bakış fragmanımız Elden Ring DLC ​​Erdtree’nin Gölgesi Aylarca tek bir konsept çizimi üzerinde aşırı analiz yaptıktan ve FromSoftware’in neler sunabileceğini merak ettikten sonra nihayet burada ve kesinlikle olağanüstü görünüyor. Keşfedilecek daha fazla alan, savaşılacak patronlar ve içinde kaybolulacak bilgilerle 2024’ün en iyi DLC’si en büyük yarışmacısını buldu.

Elden Ring Shadow of the Erdtree’nin çıkış tarihi için beklemek ıstırap verici olsa da, bu çok uzun sürmeyecek. Bu doğru, Elden Ring DLC’si 21 Haziran Cuma günü çıkıyor, sadece birkaç ay uzakta. Elden Ring çok daha büyümek üzere.

Empyrean Miquella’nın açık dünya oyununda oyuncular Gölgeler Ülkesi’ne yönlendirilecek, böylece tamamen yeni bir bölgede olacaksınız. Endişelenmeyin, her ülke arasında sorunsuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Doğal olarak yeni silahlar, büyüler ve patronlar da var.

Takvimlerinizi boşaltın çünkü buna birkaç ay ayırmanız gerekecek orası kesin. Ön sipariş verirseniz, oyun için Shadow of the Erdtree Sürümü ile birlikte Ring of Miquella adında bir bonus jest elde edeceksiniz.

DLC’nin yeni fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

FromSoftware, DLC’yi “Gölge Ülkesi” olarak tanımladı. Erdtree’nin gizlediği bir yer. Tanrıça Marika’nın ilk ayak bastığı yer. Söylenmemiş bir savaşta temizlenen bir ülke. Messmer’in aleviyle alevlendi. Miquella’nın ayrıldığı yer burasıydı. Kendini etinden, gücünden, soyundan arındırıyor. Her şeyden Altın. Ve şimdi Miquella söz verdiği Efendinin dönüşünü bekliyor.”

Bu fragman sizi The Lands Among’a yeni bir kayıtla geri döndürecekse, yolculuğunuza başlamanız için harika Elden Ring derslerinin yanı sıra en iyi Elden Ring yapıları hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya pazarlık yapmak için PCGN fırsat takip aracımızı kullanabilirsiniz.oyun-2