Last Epoch’ta erişebileceğiniz düzinelerce farklı beceri ağacı var ancak yaptığınız seçimlere bağlı kalmıyorsunuz. Hangi sınıfı kullanıyor olursanız olun veya oyunda ne kadar ilerlemiş olursanız olun, Last Epoch’ta hem Ustalık hem de Beceri Puanlarınıza tam anlamıyla sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki kılavuz, her iki beceri türüne ve bunun maliyetine nasıl saygı duyabileceğinizi tam olarak göstermektedir.

Son Dönemde Ustalık Becerilerine Saygı Gösterin

Öncelikle elimizde Ustalık Puanlarıaynı zamanda denir Pasifler Son Dönem’de. Bunlar, yeni bir seviyeye ulaştıktan sonra kilidini açtığınız becerilerdir ve sınıfınıza özeldir. Bu beceriler, düşmanlara saldırmak, karakterinizi güçlendirmek vb. için kullandığınız bireysel beceriler değil, bir bütün olarak sınıfınız için geçerlidir. Last Epoch’taki “Pasifler” menüsüne giderek Ustalık Puanı ağacına bakabilirsiniz.

Burada, hem genel olarak sınıfınız hem de seçtiğiniz Ustalık için sınıfınızın tüm Pasiflerini görebilirsiniz. Last Epoch’un henüz başındaysanız sınıf Ustalığı konusunda henüz endişelenmeyin, çünkü bu kararı daha sonra vereceksiniz. Temel Pasiflerinize gelince, Last Epoch’ta belirli bir NPC’yi istediğiniz zaman ziyaret ederek bunlara saygı göstermekte tamamen özgürsünüz. Bu NPC’nin bir mor beyin simgesi haritada başlarının üstünde ve bulabileceğiniz en eski olanı Bekçi Kampı bölgesi hızlı seyahat ara noktasının hemen yakınında.

Son Dönem

NPC ile konuşarak Pasifler menünüzü görüntüleyebilir ve daha önce satın aldığınız herhangi bir beceriye tıklayabilirsiniz. Bir beceriye tıkladığınızda ekranda size şunu söyleyen bir kutu görünür: altın fiyatı ne kadar Bu özel beceriye saygı duymak. Örneğin aşağıda görebileceğiniz gibi Mage yetenek ağacındaki ilk Pasif’e saygı duymak bana 50 Altın’a mal oldu.

Bu menüden becerilerinize saygı duyabilirsiniz.
Bu menüden becerilerinize saygı duyabilirsiniz.

Her Pasif bir gerektirir farklı miktarda altın saygı duymak için, bu nedenle her saygı duymaya gittiğinizde ne kadar Altın gerektiğini görmek için okuduğunuzdan emin olun. Ustalık Puanlarınıza saygı gösterecek NPC’lerden birini Last Epoch boyunca birçok farklı bölgede bulabilirsiniz.

Son Dönemdeki Beceri Puanlarına Saygı Gösterin

Beceri Puanlarınıza gelince, bunlara Ustalık Puanlarından tamamen farklı bir şekilde saygı gösterilir. Beceri Puanları ile ilgili olarak yapmanız gereken tek şey, Beceriler ve Uzmanlıklar menünüzü (klavyede S) açmak ve herhangi bir uzmanlaştığınız beceri. Bu sizi söz konusu becerinin uzmanlık ağacına götürür; burada ekranın sağ üst köşesindeki “Respec” düğmesini seçebilirsiniz.

Altyazı SağlanmadıAltyazı Sağlanmadı

Buradan şunları yapabilirsiniz: noktaları kaldır özel bir beceri ağacından veya beceriyi uzmanlaştırmak tamamen. Bir beceri ağacından puan kaldırmayı seçerseniz, o özel becerinin seviyesi, kaldırdığınız puan kadar azalacaktır. Daha sonra seviyesini tekrar yükseltmek için uzmanlık becerisine daha fazla puan ekleyebilirsiniz.

Beceride uzmanlaşmayı seçerseniz, o zaman şunları yapabilirsiniz: uzmanlaşmak için yeni bir beceri seçin. Uzmanlaşmak için halihazırda kilidini açtığınız herhangi bir beceriyi seçebilirsiniz ve yeni bir beceri seçtiğinizde, onun beceri ağacına erişebilir ve sahip olduğunuz mevcut puanları harcayabilirsiniz. Orada Altın maliyeti yok Son Dönemdeki Beceri Puanlarına saygı göstermekle bağlantılı olduğundan, ilerledikçe farklı becerileri denemekten çekinmeyin.oyun-1