Nintendo Switch’in en iyi JRPG oyunlarından biri, duyuruyla PC dahil birçok platforma geliyor Shin Megami Tensei V: İntikam. SMT5’in bu yenilenmiş versiyonunda oyuncular yepyeni bir kıyamet sonrası hikayeye göz atacak ve Tokyo sokaklarına geri dönecekler. İntikam yeni konumlar, iblisler ve oyuncu seçenekleri sunuyor; bu nedenle deneyimli hayranlar bile yeni bir deneyime hazır.

Shin Megami Tensei V: Steam, Nintendo Switch PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için Vengeance ön siparişleri 27 Şubat 2024’te başlayacak ve RPG oyunu 21 Haziran’da yayınlanacak.

Oyunu başlangıçta Switch’e özel olarak geliştiren Atlus şöyle diyor: “Shin Megami Tensei V’in bu kusursuz versiyonunda kıyamet sonrası bir dünyada yolunuzu çizin. Yeni konumlar ve yeni hikayeler içeren yepyeni bir hikaye de dahil olmak üzere iki eksiksiz hikaye yolu sizi bekliyor.” iblisler ve seçimlerinizin tüm varoluşun kaderini belirleyeceği yer.

“Çelişkili ve trajik ahlaki kararlarla yüzleşin ve dramatik bir intikam hikayesiyle yüzleşin ya da orijinal Shin Megami Tensei V destanını keşfedin. Hangi yolu seçeceksin?”

2024 yılı şu ana kadar sıra tabanlı RPG’ler açısından iyi geçti; Baldur’s Gate 3 hâlâ bir şekilde dünyayı kasıp kavuruyor. Shin Megami Tensei V bazı açılardan tamamen farklı bir canavar. Bu, atmosferik bir hikaye ve bol miktarda renk içeren, kasıtlı olarak tempolu, ödüllendirici bir aksiyon oyunudur. İster iblis kıyameti sırasında Cennetin güçleriyle savaşmayı, ister Kaos’u kucaklamayı seçin, üstlenmeye değer bir mücadeleyle karşı karşıyasınız.

Vengence haberleriyle birlikte yayınlanan duyuru fragmanı, her zamankinden daha iyi görünen unutulmaz karakterleri, yerleri ve akıllara durgunluk veren ara sahneleri gösteriyor. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda hayallerinizin veya kabuslarınızın strateji oyunu olabilir.oyun-2