Apple, yakında çıkacak olan iOS 17.4 ve iPadOS 17.4’ün beta 4’ünü yayınladı. geliştiricilere macOS 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4 ve vizyonOS 1.1’in üçüncü beta sürümü. Güncellemeler artık tüm uyumlu cihazlara indirilebilir. En son beta güncellemeleri, bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesini tabloya getirecek.

Apple, iOS 17.4, watchOS 10.4, macOS 14.4 ve tvOS 14.4 beta 4’ü geliştiricilere sundu

iOS 17.4 ve iPadOS 17.4 beta 4, uyumlu iPhone ve iPad modellerine hazır Ayarlar uygulaması aracılığıyla indirilebilir. Tek yapmanız gereken Genel > Yazılım Güncelleme > Beta Güncellemeler’e gidip en son güncellemeyi iPhone’unuza indirmek. Güncellemeyi kablosuz olarak almak için Apple Kimliğinizin geliştirici hesabınıza bağlı olduğundan emin olun. iOS 17.4, AB’nin dayattığı çok sayıda değişikliği getirecek büyük bir güncelleme olacak.

Apple, iOS 17.4’ün yanı sıra watchOS 10.4 beta 4’ü de geliştiricilere yayınladı. En yeni watchOS beta sürümünü iPhone’unuzdaki özel Apple Watch uygulaması aracılığıyla indirebilirsiniz. Genel > Yazılım Güncelleme > Beta Güncellemeleri’ne gidin ve en son watchOS 10.4 beta sürümünü Apple Watch’unuza indirin. Apple Watch’unuzun pil ömrünün yüzde 50’den fazla olduğundan ve bir güç kaynağına bağlı olduğundan emin olun.

Apple ayrıca iOS 17.4’ün yanı sıra geliştiricilere macOS 14.4’ün beta 4’ünü de yayınladı. Geliştiriciyseniz en son sürümü Sistem Ayarlarındaki Yazılım Güncelleme mekanizması aracılığıyla indirebilirsiniz. macOS 14.4 ayrıca geliştiricilere ve App Store’a yönelik değişiklikler de getirecek. Bunun yanı sıra Apple, geliştiricilere tvOS 14.4’ün beta 4’ünü de ekledi. Bu sürümler, Ayarlar’da beta sürümüne katılarak Apple TV’nize indirilebilir.

Son olarak Apple, yeni Vision Pro için yakında yayınlanacak VisionOS 1.1 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü yayınladı. Geliştirici beta seçeneğini değiştirerek beta sürümünü kulaklığınızdaki Ayarlar uygulamasından indirebilirsiniz. En son beta güncellemelerinin tümüne benzer şekilde, Apple Kimliğiniz de cihazınıza bağlı olmalıdır. geliştirici hesabı Güncellemeyi kablosuz olarak almak için.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17