Makul bir fiyata gerçekten yüksek sesli bir çift ANC kulaklığa ihtiyacınız varsa, harika OnePlus Buds Pro 2’ye göz atmanızı öneririz. Bunlar, iyi sesi, ince ayar seçenekleri, Bluetooth Çoklu Nokta, hızlı şarjı ve özellikleriyle size her şeyi sunar. iyi pil ömrü. Ve genellikle onlar için 179 $ ödemek zorunda kalırken, Amazon size bir çift ayakkabıyı 50 $ indirimle almanız için başka bir fırsat sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu harika kulaklıkları daha önce bu fiyata görmüştük. Aslında, geçmiş yılın Kara Cuma şenliklerinde daha da ucuzladılar. Yine de 50 dolarlık indirim bizim için iyi bir teklif gibi görünüyor çünkü OnePlus kulaklıklarını Pro olmayan Galaxy Buds 2’den daha ucuz bir fiyata indiriyor.

Bu birinci sınıf kulaklıklardan bir çiftini doğrudan OnePlus mağazasından almayı mı tercih edersiniz? Endişelenmeyin; orada da aynı indirimle övünenleri bulabilirsiniz. Resmi mağazada ayrıca ekstra sınırlı sayıda renk seçeneğiniz de var.

Bu kulaklıklar, en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan Galaxy Buds 2 Pro’dan daha düşük bir MSRP’ye ulaşabilir, ancak bunlarla oldukça iyi rekabet ederler. Onlarla karşılaştırıldığında, OnePlus kulaklıkları daha hafiftir ancak Samsung seçeneğine göre daha iyi pil ömrü sunar. Ve bu sadece başlangıç!

OnePlus Buds Pro 2, Uzamsal Sesi destekler ve size yüksek, dengeli bir ses ortamı sunar. Kabul edelim, Uzamsal Ses özelliği burada inanılmaz derecede parlak olmayabilir, ancak özellikle podcast’ler çalıyorsanız veya bunları müzik yerine TV şovları için kullanıyorsanız, sese derinlik katma konusunda yine de harika bir iş çıkarıyor.

Bu kulaklıklar aynı zamanda fiyat aralığına göre oldukça iyi bir ANC’ye, uygulama aracılığıyla çok sayıda ses özelleştirme seçeneğine ve ANC ile tek bir şarjla altı saate kadar çalma süresine veya şarj kutusuyla 25 saate kadar toplam çalma süresine sahiptir. ANC’yi çok önemsiyorsanız, fazladan üç saatlik kesintisiz dinleme süresi elde etmek için onu kapatın (ANC olmadan toplam 39 saatlik pil ömrü).

Şarj durumu başlı başına hayranlığı hak ediyor. Yalnızca kablosuz şarjı desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda kendi Warp Charge sürümüne de sahip ve 10 dakikalık hızlı şarjla 10 saatlik oynatma süresi sağlıyor.

Genel olarak, bu kulaklıklar herkesin hoşuna gitmeyebilir, ancak sıradan dinleyicinin ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kadar şey sunduğuna şüphe yok. Kabul ediyorsanız hâlâ fırsatınız varken Amazon’un anlaşmasında tetiği çekin.telefon-1