Skyrim modları Oyun ilk olarak 2011’de piyasaya sürüldüğünden bu yana inanılmaz derecede popüler oldu. Kader tarihi olan 11.11.11’de piyasaya sürülmesinden bu yana, sayısız sadık hayran, sevilen Bethesda RPG için yapabileceğiniz her şeyi ve her şeyi tanıtan modlar oluşturmak için ter ve gözyaşlarını döktü. Tamriel’in büyülü diyarını hayal edin. Şimdi, Skyrim için yakında çıkacak bir mod, oyunun daha yüksek kaliteli içerik arayan gerçek fanatik hayranları için en iyi teklif olabilir.

Yayınlanmayan genişleme paketi, Bethesda’nın RPG’sine inanılmaz miktarda yeni içerik sunmayı amaçlayan en iyi Skyrim modları arasında yer alacak gibi görünüyor. Yeni hazırlanmış Druadach bölgesinde geçen genişleme boyutundaki mod, Skryim’e 60 saatin üzerinde içerik ekleyeceğini iddia ediyor. Bu süre zarfında oyuncular 40’tan fazla farklı görevi oynayacak ve keşfedilecek 50’den fazla zindan keşfedecek.

Mod ayrıca, NPC karakterleri için yepyeni sesli diyaloglar, yeni silah türleri, zırhlar ve büyüler ve oyunun tamamındaki en büyük hikaye arayışının tanıtılması gibi gerçekten benzersiz bazı eklemeler eklemeyi planlıyor.

Proje ilk olarak 2014’te duyuruldu ve yıllar içinde yalnızca yavaş yavaş bilgi yayıldı. Lordbound’un ilk fragmanı 2016’da yayınlandı ve gelecekte olacaklara dair sadece küçük bir fikir veriyordu. Projenin moddb sayfasına göre, projenin ömrü boyunca birden fazla duraklama ve başlama yaşandı, ancak en sonlarına göre Blog yazısı 2023 yılında proje oldukça canlı.

Modun geliştiricilerinden Kiria, oyunun çıkış zamanına dair ipucu vererek, “Orta-yüksek bir güvenle 2024 sonu çıkış tarihini hedeflediğimizi söyleyebilirim” dedi.

O zamana kadar Elder Scrolls 6’nın çıkış tarihi hakkında bildiğimiz her şeye bir göz atın ve hatta bu arada bir şeyler oynamak istiyorsanız Skyrim gibi en iyi oyunlardan bazılarına göz atın.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya pazarlık yapmak için PCGN fırsat takip aracımızı kullanabilirsiniz.oyun-2