GTA 6 Fragmanı GTA 5'te Yeniden Oluşturuldu

Grand Theft Auto hayranlarının GTA 6 için heyecanlı olduğunu söylemek yetersiz kalır, çünkü oyunun ortaya çıkmasından bu yana hayranlar serinin bir sonraki sürümü hakkında spekülasyonlar, arızalar ve teorilerle dolup taşıyor. Ancak bir hayran, Grand Theft Auto 5’e dönüp GTA 6 fragmanını oyun içinden yeniden yaratma görevini üstlendi! Şuna bir bakın, oldukça iyi!

GTA 6 Fragmanı GTA 5’te Yeniden Oluşturuldu

Pek çok şey yerli yerinde ve karşılaştırma için bilgileri tazelemeye ihtiyacınız varsa işte GTA 6 fragmanı.

Bu fragmanda daha da belirgin olduğunu düşündüğüm şey, iki oyunu karşılaştırmanın artık ne kadar kolay olduğu. GTA 5 fantastik görünümlü bir oyun ancak GTA 6, görsellik ve yoğunluk açısından işleri bir adım öteye taşıyacak gibi görünüyor. Tabii henüz yolun çok başındayız, dolayısıyla fragmanda gördüğümüz görsellerin çoğu değişebilir. Ancak Rockstar’ın fragmanları yayınlama geçmişi ve nihai ürünün nasıl göründüğü göz önüne alındığında, oyun yayınlandığında görsellerin daha da iyi görünmesini bekliyorum.

GTA 6, 2025’te PlayStation ve Xbox Series X|S’e çıkacak. GTA 6’nın PC sürümünden bahsedilmedi, ancak konsolun piyasaya sürülmesinden bir yıl veya daha sonra çıkacağını tahmin ediyoruz.oyun-6