ESPN+

Bu geceki Heisman Trophy töreninin ardından heyecanlı bir şampiyonluk mücadelesi olacak. Robeisy Ramirez (13-1, 8 nakavt), WBO Dünya Tüy Siklet kemerini Rafael Espinoza’ya (21-0 18 nakavt) karşı savunuyor. Bu, Ramirez’in, bu yılın Nisan ayında Isaac Dogboe’ya karşı oy birliğiyle kazanılan zaferle boş şampiyonluğu kazanmasından bu yana ikinci savunması olacak. Ramirez, ilk profesyonel turunda yere serilmekten dünya şampiyonu olma yolunda ilerledi. Espinoza daha önce hiç şampiyonluk şansı yakalamamıştı.

Robeisy Ramirez vs. Rafael Espinoza canlı yayını 9 Aralık Cumartesi günü saat 21.00’de (ET) başlıyor. Heisman Trophy töreninin ardından başlama zamanı. ESPN+ üzerinden yayınlanacak. Bu hafta sonu çevrimiçi boks izlemenin en ucuz yolunu görmek için okumaya devam edin.

Ramirez vs. Espinoza alt kartı

Bu gecenin alt kartındaki kayda değer dövüşlerden biri, gelecek vadeden Xander Zayas’ın Jorge Fortea ile olan mücadelesi. Zayas sporun en heyecan verici adaylarından biri. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen profesyonel kariyerine henüz 17 yaşında başladığı için rekorunda 17 galibiyet ve 0 mağlubiyet bulunuyor.

  • Xander Zayas vs. Jorge Fortea, 10 raunt, süper ağır siklet
  • Richard Torrez Jr. vs. Curtis Harper, 8 mermi, ağır siklet
  • Bruce Carrington vs. Jason Sanchez, 10 mermi, tüy sıklet
  • Jahi Tucker vs. Francisco Daniel Veron, 8 raunt, süper ağır siklet
  • Rohan Polanco vs. Keith Hunter, 8 mermi, süper hafif
  • Delante Johnson vs. Jimerr Espinosa, 8 mermi, süper hafif
  • Damian Knyba vs. Michael Polite Coffie, 8 mermi, ağır sıklet

Ramirez vs. maçını izle ESPN+’ta Espinoza canlı yayını

ESPN Plus siyah arka planda.
ESPN Artı

Bu dövüş Top Rank Boxing tarafından desteklendiğinden ESPN+’da yayınlanacak. Normal aboneliğin bir parçası olduğundan fazladan PPV satın almanıza gerek kalmayacak. ESPN+ aboneliğiniz yoksa bunun boks izlemenin en ucuz yollarından biri olduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Ne yazık ki ESPN+’ın ücretsiz deneme sürümü yok ancak yalnızca 11$ karşılığında bir aylık abonelik alabilirsiniz. Ayrıca ESPN+’ı Disney+ ve Hulu ile birlikte ayda yalnızca 13 ABD doları tutarındaki Disney Bundle’da paketleyebilirsiniz.


Ramirez vs. maçını izle VPN ile yurt dışından Espinoza canlı akışı

Mor arka planda NordVPN logosu.
NordVPN

Bu mücadele Birleşik Krallık’ta Sky Sports’ta olacak, ancak dünyanın herhangi bir yerindeyseniz bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Neyse ki akış için en iyi VPN’lerden birini almak basit ve uygun fiyatlı bir süreçtir. Genel olarak en iyi VPN olduğundan ve iki yıllık bir plan taahhüt ettiğinizde ayda 4 doların altına düşüren güzel bir indirime sahip olduğundan NordVPN’i almanızı öneririz. Onu aldıktan sonra ABD’deki bir sunucuya bağlanın ve ESPN+’a kaydolun.
genel-19