Phanteks yeni piyasaya sürüldü IPS ekranlı 5,5 inç LED çantanızın içinde kullanılacak. Bu, uçtan uca balık tankı görünümlü cam PC kasalarınızın estetiğini tamamlarken daha az sıkıcı görünmesini sağlamak için bilgisayarlarının RGB aydınlatma donanımından, sıvı soğutma kurulumlarından ve süslü kablolardan daha fazlasını sergilemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Bunlar 2160 x 1440 çözünürlüğe, 60 Hz yenileme hızına, 450 nit parlaklığa ve %99 sRGB renk profillerine sahiptir. Kasa iki renk seçeneğiyle plastiktir ve hafiftir (Phanteks yalnızca brüt ağırlığı listelemektedir, dolayısıyla 337,5 gramdan çok daha az olmalıdır).

Yatay kaydırmak için kaydırın
Ürün Boyutu (LXWH) 150,9X80x16,4 mm/ 5,94×3,14×0,64 inç
Malzemeler ABS Plastik / PC Plastik
Renk Siyah beyaz
Bağlantılar HDMI, 5v USB Gücü
Ekran Boyutu 5,5″
Çözünürlük 2160×1440
Renk Spektrumu sRGB %99
İçindekiler 4x Fan Vidaları; 4x M4 Vidalar; 1x SATA’dan Mikro USB Tip B Kablosuna; 1xHDMI Kablosu; 2x Ayak

Bunu Tüm Mini Ekranlardan Daha Kullanıcı Dostu Yapan Nedir?

Pek çok bilgisayar meraklısı, cam panel kasalar henüz mevcut olmadan önce bile, belirli bir videoyu görüntülemek veya sistem sağlığı monitörü olarak bilgisayar kasalarının içine mini ekranlar yerleştiriyordu. İki görüş açılı ve DC güç girişli çoklu montaj seçenekleri, bu mini ekranları bu amaç için daha kullanışlı hale getiriyor.

(İmaj kredisi: Phanteks)

Monitör, monitörün kasası içine yerleştirilmiş mıknatıslara sahiptir; bu, herhangi bir çelik yüzeye (PSU Örtüsü gibi) neredeyse gömme montaja sahip olmanızı sağlar. Ancak vidalı ayaklar daha fazla özgürlük sağlar. 90 derece veya 15 derece eğim sağlar ve aynı zamanda manyetiktir. Ayrıca ekranın üzerindeki montaj delikleri ve ekran içi mıknatıslar sayesinde ekranı yatay veya dikey olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sizi tatmin etmiyorsa, ayaklarda vida delikleri bulunur ve bu monitörü içeriden 120 mm’lik bir fana takmanıza olanak tanır. Montaj yöntemi, üst/alt fanlara monte edildiğinde yatay yönlendirmeyle, ön ve arka kasa fanlarının içinden monte edildiğinde ise dikey düzenle sınırlıdır.



genel-21