Kötü şöhretli Florida Joker, Rockstar Games’in yeni oyundaki görünüşünün bir parodisi gibi görünen bu oyun için kendisine yaklaşık 2 milyon dolar göndermesini talep ediyor. GTA 6 römork. İlk önce Rockstar’ın yeni görüntülerine ve paylaşılan karşılaştırmalara tepki gösterdiler, ancak şimdi Rockstar’ın karşılığında onlara bir şey vermesini talep ediyorlar.

Lawrence Sullivan, yüz dövmeleri ve boyalı saçlarıyla Batman’in en ünlü kötü adamının sinematik versiyonlarını anımsatan sabıka fotoğraflarının görüntüleri viral hale geldikten sonra 2017’de Florida/Miami Joker’i olarak tanındı. Sullivan, yeni GTA 6 fragmanına tepki gösterdiği için, GTA 6’daki benzerliğini kullandığı için Rockstar Games’in kendisine para göndermesini talep ediyor.

Sullivan yeni bir TikTok’ta “Herkes halüsinasyon gördüğümü söylüyor” diyor. “Ben GTA 6’daki Joker değilim. Hepinizin lanet olası külçeleriniz yok.” Sullivan daha sonra kendisinin ve sandbox oyunundaki GTA 6 karakterinin görüntülerini bir YouTube küçük resminde karşılaştırarak Rockstar’ın “ilham aldığını” iddia ediyor.

@lawrence.sullivan0 #gta6 #gta6yeni #gtaonline #gta6joker #Florida #maimijoker #gta6 #floridajoker #miami #305 #727 #gta6trailer #Joker #yüzdövmeleri #jokergülüşü #dc #fyp #joker ♬ orijinal ses – Lawrence Sullivan

GTA 6’daki karakter, turuncu hapishane tulumu ve mor saçlarıyla, Sullivan’ın kendi görünümüne benzeyen bol miktarda yüz dövmesiyle görülebiliyor.

“Konuşmamız lazım GTA. Ya da bana bir veya iki milyon falan vermelisin,” diye ekliyor Sullivan, oyundaki karakter için bir ila iki milyon dolar arasında bir ücret talep ediyor. “Florida Joker’de böyle bir şey yok, hepiniz benim benzerliğimi aldınız, hepiniz canımı aldınız.”

Halen Grand Theft Auto 6 PC haberlerini beklerken, nesilde bir kez çıkacak olan sürümün, tıpkı GTA 5’in daha önce yaptığı gibi, bir noktada platforma geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Ayrıca yeni fragmanda tespit ettiğimiz tüm GTA 6 arabalarını ve şu an GTA 6’nın çıkış tarihi hakkında bildiğimiz her şeyi bir araya getirdik.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya pazarlık yapmak için PCGN fırsat takip aracımızı kullanabilirsiniz.

oyun-2