9 Aralık Kelime özellikle geçen haftaki çözüm göz önüne alındığında, cevap çözülmesi en zor cevap değil. Ancak cevap, günlük konuşmalarda her yerde kullanılan bir kelime olduğundan, onu başka bir kelimeyle karıştırmanız ve bu süreçte günlük serinizi kaybetmeniz mümkündür. Ancak, normal başlangıç ​​kelimelerinize sadık kalırsanız ve denemelerinizde muhafazakar davranırsanız, altı denemeden daha kısa sürede çözebilirsiniz.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ayrıca kullanabilirsin KelimeNormal modda kullanabileceğiniz yeni beceriler ve alışkanlıklar geliştirmenize olanak tanıdığından günlük bulmacaları çözmek için zorlu mod. Bu modda, önceden onaylanmış harfleri farklı noktalarda kullanmanıza izin verilmeyecek ve bu da sizi tam yazılışına uyan kelimeleri düşünmeye zorlayacaktır. Bu bazıları için zaman alıcı olabilir, ancak uzun vadede serinizde kumar oynamadan bulmacaları çözmenize kesinlikle yardımcı olur.

İlgili

Wordle’nin Henüz Kullanmadığı 5 Harfli Kelime (Günlük Güncellenmektedir)

The New York Times’ın sunduğu popüler kelime tahmin oyunu Wordle’da olası çözüm olarak 1.700’den fazla kelime kaldı.


Bugünün Wordle İpuçları

9 Aralık #903

Kalp şeklinde gömülü Wordle İpuçları

Cevabı bulmakta zorlanıyorsanız veya çok fazla denemeniz kalmadıysa, bazı ipuçlarını kullanmanın zamanı gelmiş olabilir. Bu ipuçları cevabı bozmaz ancak cevap hakkında adil bir fikir verir, böylece sonraki birkaç denemenizde çözebilirsiniz. İşte 9 Aralık sorununu çözmeye yardımcı olacak dört ipucu Kelime cevap:

İpucu 1

Tekrarlanan harfler yok.

İpucu 2

Cevap isim ve fiil olarak kullanılır.

İpucu 3

Sesli harf 3. sıradadır.

İpucu 4

Konum veya yönde hafif bir değişiklik.

Bugünün Wordle Cevabı

9 Aralık #903

Bulmacayı telefonunda deneyen bir kişiyle bugünün Wordle yanıtı

9 Aralık Kelime cevap şu VARDİYA.

Dün olduğu gibi, ilk iki harf aynı, bu yüzden bugün için de her zamanki başlangıç ​​kelimelerimizi kullandık. Kelime cevap. Neyse ki SHALT, SHARP ve SHAFT kelimeleri dört harfin doğru konumunu keşfetmemize olanak sağlıyor. SHAFT, dört harfi de aynı konumlara yerleştirerek birkaç olası cevap bıraktı. Çok şükür bugünün sorununu çözebildik. Kelime dördüncü denememizde cevap verin VARDİYA.

 • Wordle Posteri

  Kelime

  Platform(lar):
  Sıralamak

  Piyasaya sürülmüş:
  2021-10-01

  Geliştirici(ler):
  Sıralamak

  Yayıncı(lar):
  Sıralamak

  Tür(ler):
  Sıralamak

  ESRB:
  e

  Özet:
  Wordle, Josh Wardle tarafından geliştirilen ve 2021’de dünyayı kasıp kavuran web tabanlı bir kelime tahmin oyunudur. Oyunculara tahmin etmeleri için beş harfli bir kelime verilir ve kelimeyi doğru bulmak için altı deneme yapılır. Bir harfi doğru aldıklarında, eğer doğru konumdaysa kendisini yeşil, yanlış konumdaysa doğru harf ise sarı olarak işaretleyecektir. Sarı harf aynı zamanda mektubun birden fazla kez görünebileceği anlamına da gelir. Wordle, 2022’de The New York Times Company tarafından satın alındı ​​ve web sitesine ve uygulamasına eklenerek ana oyunun söz verildiği gibi ücretsiz oynanması sağlandı; ek kelimeler ve diğer bonuslar abonelik yoluyla edinilebilir ve tarayıcı, iOS ve Android aracılığıyla edinilebilir.

  Ne Kadar Sürede Yenilmeli:
  1sa 25dksinema-1