Stormgate kısa süre önce kapalı beta dönemine geçti ancak geliştirici Frost Giant Studios’un paylaşacak çok şeyi var. Stüdyo, The Game Awards 2023 kapsamında Shang-Chi ve Barbie yıldızı Simu Liu’nun yer aldığı yeni bir hikaye ve oynanış fragmanını yayınladı.

Liu sadece fragmanda yer almakla kalmayacak, aynı zamanda Infernals grubunun bir parçası olan Warz adlı oyunda oynanabilir bir karakter olacak. Liu da büyük bir gerçek zamanlı strateji hayranı ve fragmanı sunmak için The Game Awards’a bizzat katıldı.

Şimdi oynuyor: Stormgate – Hikaye ve Oynanış Fragmanı ft. Simu Liu | TGA 2023

Stormgate fragmanında çılgınca bir portalın elektriğini kesmeye çalışan bir karakter yer alıyor ve bu karakter birdenbire devasa bir enerji dalgasını ve sayısız şeytani yaratığı serbest bırakıyor. Daha sonra, cızırtılı bir oyun görüntüleri makarası, askerlerin ve canavarların tepeden tırnağa mücadele ettiği ve büyük araçların düşman ordularını biçtiği birçok farklı cinayet şeklini gösteriyor.

Stormgate’in geliştirme ekibinde çok sayıda eski Blizzard yeteneği bulunuyor ve hikayesi Chris Metzen tarafından birlikte yazıldı. Metzen, Blizzard’ın ilk çalışmalarının yaratılmasında ve ayrıca birçok oyundaki seslendirmelerde önemli bir rol oynadı; Stormgate üzerindeki çalışmasının tamamlanmasının ardından kısa süre önce tam zamanlı olarak Blizzard’a geri döndü.

Stormgate, 2024 yazında Steam Erken Erişim’de çıkıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1