Yedi yıl önce, 10 Chambers Collective, oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden biri olan The Game Awards’da ilk oyunları GTFO’yu duyurmak için sahneye çıktı. Bu, duyurulan oyunların öne çıkanları arasındaydı ve o zamandan beri stüdyo, güncellemeler ve yeni genişletmelerle oyunu aktif olarak destekliyor. 10 Chamber Games’in kendilerini bir kez daha The Game Awards’ta bulması ve GTFO hikayesinin son bölümünü yeni bir Final Edition ile duyurmasıyla bu yolculuk tam bir döngüye girdi.

GTFO Final Sürümü Fragmanı – Özet 8.0: Duality Güncellemesi

Stüdyo kurucuları Ulf Andersson ve Simon Viklund, projede geçirdikleri zaman hakkında yürekten konuştular.

GTFO Hikaye, oyunun 2017’de tanıtılmasıyla The Game Awards’ta başladı, dolayısıyla elbette bu yılki gösteride son bölümü de duyurmanın doğru olduğunu düşündük,” dedi 10 Chambers’ın kurucusu ve kreatif direktörü Ulf Andersson. “Şunu belirtmek önemlidir ki, hikaye GTFO sona yaklaşıldığında oyun canlı ve hareketli olmaya devam edecek. İster yeni bir oyuncu olun, ister mevcut oyuncunun bir parçası olun GTFO topluluk, dört yıllık içeriğe sahip oyunun tamamı baştan sona tamamlanabilir; tabii siz ve ekibiniz bu mücadeleye hazırsanız.”

“Dünyayı terk etmek acı tatlı bir duygu GTFO 10 Chambers’ın kurucu ortağı ve anlatı ve ses yönetmeni Simon Viklund, “7 yıl boyunca orada yaşadıktan sonra artık yaratıcı kaslarımızı geliştirip yeni bir şeye başlamanın zamanı gelmişti” dedi. “Oyunun sonuçlanması için anlatıya ve seviye tasarımına hatırı sayılır miktarda çalışma yapıldı. GTFO’lar hikaye akışı ve topluluğumuzun bunu tatmin edici bulacağını umuyoruz.

Yeni güncelleme artık GTFO ve GTFO Final Sürümü Steam’de.

Oyunun son bölümünün her şeyin başladığı yerde ortaya çıkması şiirsel. Ancak bunu bir veda olarak algılamayın, çünkü stüdyonun hayranlarını bekleyen bir sürpriz daha vardı çünkü ayrıca yeni bir soygun IP’si olan Dens of Wolves’u da duyurdular.oyun-6