Pers Prensi Kayıp Taç neredeyse yaklaşıyor ve Ubisoft’un onlarca yıllık seriye gelecek aksiyon-macera girişini ilk kez açıklamasından bu yana benzersiz platformun hikayesine ilişkin pek çok spekülasyon var. Artık The Game Awards 2023 gerçekleştiğine göre, nihayet merakla beklenen oyunun hikayesinin bir kısmını hareket halinde görebiliyoruz. Artık The Lost Crown’un tam sürümünden önce sabırsızlıkla bekleyeceğimiz ücretsiz bir demomuz var.

Resmi Prince of Persia The Lost Crown hikaye fragmanı yayınlandı ve gerçekten heyecan verici. Serinin uzun süredir hayranıysanız, bu kesinlikle eşi benzeri olmayan bir Prince of Persia deneyimidir. Metroidvania oynanışı, 2000’li yılların 3D girişlerinden çok, 1989 orijinalini hatırlatıyor ve bazı akıllara durgunluk veren zaman kontrol güçleri karışmış durumda.

Hikayesinde, kaçırılan kraliyet ailesini bulmak için mitolojik Kaf Dağı’nı geçmekle görevli bir grup olan Ölümsüzler’in elit asker arkadaşlarıyla birlikte Prens Ghassan’ı kurtarmak için yola çıkan yetenekli genç savaşçı Sargon’un yerine adım atmanızı görüyoruz. The Lost Crown, serinin prensinin isminin verildiği ilk oyunu ve aynı zamanda ayrı bir ana karaktere sahip ilk giriştir.

YouTube Küçük Resmi

Prince of Persia The Lost Crown’un çıkış tarihi öncesinde, platform oyununa ücretsiz demo döneminin başlamasıyla başlayacağız 11 Ocak Perşembe. Bu bize The Lost Crown’un yüksek hızlı savaşını keşfetmek ve Pers Prensi’ni kurtarma yolculuğunun bizi nereye götüreceğini görmek için tam bir hafta veriyor. Ubisoft’un birkaç ay önce The Lost Crown oynanışına yaptığı dalış çok anlamlıydı ancak hiçbir şey uygulamalı ön izlemenin yerini tutamaz.

Demoyu kendiniz denemek için beklerken neden diğer favori platform oyunlarımızdan birkaçına göz atmıyorsunuz? Ayrıca Prince of Persia’nın sunduğu hızlı oyun tarzının hayranıysanız, şu anda piyasadaki en heyecan verici aksiyon-macera oyunlarından bazılarına da göz atabilirsiniz.

Bizi mutlaka takip edin Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi Kendinize harika pazarlıklar yapmak için.oyun-2