Skybound Games ve Other Interactive, The Walking Dead: Betrayal’in 11 Aralık’ta listeden çıkarılacağını ve oyunun 15 Aralık’ta kapatılacağını duyurdu. Ayrıca oyunu satın alan herkese paranın tamamı geri ödenecek.

Geliştiriciler, “İleriye dönük çeşitli yolları değerlendirdikten sonra, çok fazla tartışma ve derinlemesine düşünmenin ardından Skybound Games ve Other Ocean Interactive, The Walking Dead: Betrayal’ın geliştirilmesini durdurmaya karar verdi.” dedi. Steam’de yapılan açıklama. “Oyuna koyulan sıkı çalışmaya rağmen, başlangıçta hayal ettiğimiz arkadan bıçaklayanların coşkulu topluluğunu oluşturmanın yolunu bulamadık.”

Şimdi oynuyor: The Walking Dead: Sosyal Aldatmayı Hayatta Kalmayla Karıştırmaya Yönelik İhanet Geliştiricileri | SDCC 2023

Geri ödemeyi işleme koymak için oyuncular paralarını doğrudan Steam’den talep ederek veya satın aldıkları perakendecinin müşteri desteği aracılığıyla geri alabilirler.

Oyun Temmuz ayında duyurulmuştu ve Eylül ayında PC’de erken erişime açılmıştı. Among Us gibi bir oyunu anımsatacak şekilde sosyal aldatma ve çıkarımlara odaklanıyor. Oyuncular ya birlikte çalışmayı ya da birbirlerine sırtlarını dönmeyi seçebilirler.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1