Önceki gün Yıllarca hayranların varlığını speküle etmesinden sonra nihayet geldi, ancak lansman sorunsuz olmaktan çok uzaktı. Oyun içinde diğer oyuncularla bağlantı kurmaya yönelik kaotik bir mücadeleden, oyunun bir MMO olup olmadığı konusundaki kafa karışıklığına kadar, Fntastic’in nişancı oyunu pek çok heyecanlı hayranını soru işaretleri içinde bıraktı. Yeni oyunun resmi YouTube kanalında artık bazı eski fragmanların ve görüntülerin eksik olduğu görülüyor.

The Day Before geliştiricisi neden resmi kanalı temizlesin ki? Oyuna girdiyseniz veya Fntastic’in hayatta kalma oyununu piyasaya sürmek için uzun süren arayışını takip ediyorsanız, teslim edilen ürünün geliştiricinin başlangıçta pazarladığı üründen biraz farklı olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Oyuncular bunun aslında bir MMO olmadığını ve iddiaya göre daha çok bir çıkarma atıcısı olarak oynandığını iddia ediyor.

Dikkatli hayranlar YouTube kanalını ve eski fragmanların kaldırılmasını fark ettikçe MMO’dan Önceki Gün draması daha da gelişiyor. İddiaya göre, yeni silinen videolar oyunun bir MMO olarak reklamını yapıyor ve bugünkü sürümde bulunmayan özellikleri övüyordu. Oyuncular bunun, Fntastic’in The Day Before’un pazarlanan özellikleriyle lansman farklılıkları hakkındaki bilgisinin bir göstergesi olabileceğini iddia ediyor.

Gazeteci Nick Calandra, kanalın eksik görüntülerini sosyal medyada fark etti postalamak konuyla ilgili düşüncelerini paylaşacak. Artık kaldırılan fragmanlar, The Day Before’un Steam’in istek listesindeki en çok aranan oyunlarından biri olmasına yol açtı çizelgeler.

Diğer oyuncular Calandra’nın gönderisine oyun içi sorunların videolarıyla yanıt verirken, bazıları da iddia eden geliştiricinin kaçınılmaz olarak “erken erişimden çekileceğini” ve bir özür bırakacağını. The Day Before sunucu durumu dalgalanmaya devam ettiğinden, ekipten sürekli güncellemeler bekliyoruz. Fntastic kısa bir düzeltme yayınladı yama sunucu bulma ve oyunun erken safhasındaki odadan çıkma gibi iki hatayı ele alıyor ancak yorumlar, hayranların geliştiricinin güncellemeler konusunda çok daha uzun bir yolu olduğuna inandığını gösteriyor.

The Day Before şu anda ezici bir 2/10 ile oturuyor Buhar6.000’den fazla olumsuz yorumun ardından. Pek çok oyuncu, üçlü A bitişik fiyatlandırması nedeniyle zombi atıcısının teslim etmediğini bildiriyor. Diğer geri bildirimler, eğlenceli bir oynanış eksikliğinden ve yaygın bağlantı veya performans sorunlarından bahsediyor.

Yeni yamaların çıkmasını ve The Day Before’un sorunlarını çözmesini beklerken, ölümsüz açlığınızı gidermek için diğer harika zombi oyunlarından birkaçına göz atmalısınız. Alternatif olarak, yeni, keşif ağırlıklı bir deneyim için bu akıllara durgunluk verecek kadar büyük açık dünya oyunlarına göz atabilirsiniz.

Bizi mutlaka takip edin Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi Kendinize harika pazarlıklar yapmak için.

oyun-2