Eşyalarınızı sürekli kaybediyor veya yanlış yere koyuyorsanız, Bluetooth takip cihazlarına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu kullanışlı cihazlar herhangi bir nesneye yerleştirilebilir veya takılabilir, hatta insanlar veya evcil hayvanlar tarafından bile tutulabilir! Sizin için çok yararlı olacaklarını düşünüyorsanız, şu anda Amazon’da indirimli üç seçenek var: Tile Mate 25 dolardan 7 dolara düşerek 18 dolara; Samsung Galaxy SmartTag2 30 dolardan 10 dolara düşerek 20 dolara; ve Apple AirTag 29 dolardan 2 dolar düşerek 27 dolara. Ancak bu tekliflerden herhangi birinden yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekecek, özellikle birden fazla satın almayı planlıyorsanız, çünkü bunların süresi her an sona erebilir.

Döşeme Arkadaşı —

Samsung Galaxy SmartTag2 —

Apple AirTag —

Tile Mate — 18 dolar, 25 dolardı

Fayans

Tile Mate’i anahtarlar, sırt çantaları ve cüzdanlar gibi bir nesneye taktığınızda, Tile uygulamasını kullanarak onları görüş alanınızdan çıktıklarında bulabilirsiniz. Bluetooth menzili içinde olduğunda uygulamayı kullanarak çalmasını sağlayabilirsiniz ve Bluetooth menzili dışında olduğunda haritadan en son konumunu kontrol edebilirsiniz. Kayıp eşyaları aramak için tüm Tile Ağının gücünden yararlanabilirsiniz ve üç yıllık bir pille çalıştığı için Tile Mate’in çevrimdışı olması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tile uygulaması Android ve iOS tarafından desteklenir ve Tile Mate, Amazon’un Alexa’sı, Google Asistanı ve Apple’ın Siri’si ile çalışır.

Samsung Galaxy SmartTag2 — 25 Dolar, 30 Dolardı

Beyaz arka planda Samsung Galaxy SmartTag2.
SAMSUNG

Samsung Galaxy SmartTag2, yenilenen tasarımının eşyalarınıza takmayı kolaylaştırması nedeniyle önceki model olan Samsung Galaxy SmartTag ile karşılaştırıldığında çok farklı görünüyor. Konumunu takip etmeniz gerektiğinde SmartThings Find uygulamasını kullanacaksınız ve yaklaştığında Pusula Görünümü aracılığıyla size yönlendirmeli yol tarifleri verecek Yakınlarda Ara özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca onu bulmanıza yardımcı olmak için sesli bir sinyal gönderme seçeneğiniz de vardır. Samsung Galaxy SmartTag2, 500 güne kadar ve Güç Tasarruf Modu etkinleştirildiğinde %40’a kadar daha uzun süre açık kalabilir.

Apple AirTag – 27 dolar, 29 dolardı

Apple AirTag tutan kişi.
DijitalTrendler

Apple AirTag, Apple’ın Find My ağını kullanarak Bluetooth izleyicinin yeteneklerini artırır. Takipçinin Bluetooth menzilinde bir iPhone varsa, konumu güncellenir ve o iPhone’un sahibi size yardım ettiğini bile bilmeden size nerede olduğu söylenir. Apple AirTag’in, Apple aygıtlarının ticari marka özelliği olan iPhone veya iPad’inizle kurulumu çok kolaydır ve onu bulmanıza yardımcı olmak için yerleşik hoparlöründe bir ses çalabilirsiniz. Pili, değiştirilmesi gerekmeden bir yıldan fazla dayanabilir.
genel-19