Inscryption yaratıcısı Daniel Mullins Gaming duyurdu Pony Adası 2: Panda Sirki2016’nın oyunu Pony Island’ın devamı. Pony Island 2, oyuncuların orijinali sevmesini sağlayan tuhaf, retro tarzı fantastik maceranın daha da çılgın bir versiyonu gibi görünüyor.

Stüdyo, 2023 Oyun Ödülleri sırasında retro oyun tarzını canlı aksiyon unsurlarıyla birleştiren bir dünyaya dair büyüleyici bir hayali gösteren fragmanı yayınladı. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve YouTuber SungWon “ProZD” Cho da yer alıyor, çünkü kendisi Pony Island 2’deki canlı aksiyon bölümlerinde Kral Yan rolünde önemli bir oyuncu gibi görünüyor.

“Pony Island 2: Panda Circus; zaman, mit, tanrısallık ve video oyunları arasında yapılan hayali bir yolculuk. Yeraltı dünyasının yüce tanrılarından ruhunuzla ve akıl sağlığınız bozulmadan kaçın. Bu, midillilerle ilgili bir oyun değil” diyor tanıtım fragmanındaki açıklama.

Fragmanda piksel tarzı haritalarda hareket eden bir karakter, bir televizyon ekranında canlı aksiyonda bir karakterle etkileşime giriyor. Aynı zamanda bir dizi işaretle ve tıkla bulmaca benzeri öğeyi de gösterir.

Ama aynı zamanda bundan çok daha fazlası var çünkü oyunun hileler ve sürprizlerle dolu olduğu açık. Fragmanda görünen bir satır uğursuz görünüyor: “Bu pandalar o kadar acı verici bir şekilde öldü ki… neden kurtuldum?” Ve bu, Inscyption’un arkasındaki usta beyinlerin çıkardığı en yeni sürüm olduğundan, karanlık, çarpık bir heyecan yolculuğu olacağı kesin.

2021 Oyun Ödülleri’nde En İyi Bağımsız Oyun ve En İyi Sim/Strateji Oyunu dallarında da aday gösterilen roguelike deste oluşturma oyunu Inscryption, 1,46 milyondan fazla satışa ulaştı. Pek çok kişi onu PC’deki en iyi bağımsız oyunlardan biri ve PC’deki en iyi kart oyunlarından biri olarak görüyor.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi Kendinize harika pazarlıklar yapmak için.oyun-2