Google TV 115’ten fazla ücretsiz kanal sunduğundan izlemek istediğinizi kolaylıkla bulmak zor olabilir. Mountain View şirketinin bu yüzden tanıtıldı Google TV’deki tüm ücretsiz kanalları izlemenin yeni bir yolu.

Bugünden başlayarak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Android TV cihazlarına, ana ekrandaki Favori Uygulamalar satırında ücretsiz kanallara giden bir kısayol sunulacak.

Bilmiyorsanız Google TV’nin ücretsiz kanalları, yerel haberlerden filmlere ve spora kadar hemen hemen her şeyi içerir; bunların tümüne hiçbir şey indirmeye veya abonelik ödemeye gerek kalmadan anında ulaşabilirsiniz.

Elbette yeni kısayol isteğe bağlıdır; dolayısıyla daha da fazla ücretsiz TV için Canlı sekmesi, Pluto TV, Tubi, Plex ve Haystack News dahil olmak üzere daha fazla sağlayıcıdan ücretsiz içerik arayanlar için tek durak noktası olmaya devam ediyor .

Ücretsiz kanallara yönelik yeni kısayol, ana ekranınızdaki Favori Uygulamalar satırında otomatik olarak görünecektir; hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Google’ın önümüzdeki aylarda bu özelliği daha fazla ülkeye sunacağını umuyoruz, ancak ABD’deyseniz bu şık işlevselliğe dikkat edin.telefon-1