Gabz'ın yeni Batman posterinden bir kesit.

Gabz’ın yeni Batman posterinden bir kesit.
Resim: Darboğaz Galerisi

Hangi Christopher Nolan Batman filmi en sevdiğiniz film hangisi? Çoğu insan derdi ki Kara şövalye-ki, açıkça, inanılmaz. Kişisel olarak benim seçimim Batman BaşlıyorBatman’in kökenini ele alma şekli nedeniyle. Ve orada birisinin büyük bir Tom Hardy hayranı olduğunu hayal ederiz, en sevdikleri şey Kara Şövalye Yükseliyor.

Cevap ne olursa olsun, Darboğaz Galerisi’nde sizin için bir poster var. Bunu yapmak için sanatçı Gabz ile birlikte çalışıldı. kutlama yapan harika bir poster Nolan’ın tamamı Kara Şövalye Üçlemesi. Ve en iyi kısmı? Şu an ile Pazar gecesi arasında istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Kara Şövalye Üçlemesi Gabz’ın hazırladığı 36 x 24 inçlik bir serigrafi baskıdır, şu anda 50$’a satılıyor 10 Aralık Pazar 23:59 ET’ye kadar zamanlı bir baskı olarak. İşte resim.

Christopher Nolan'ın Batman Üçlemesi Değerli Bir Anma Posteri Aldı başlıklı makale için resim

Resim: Darboğaz Galerisi

Her üçte biri filmlerden birini temsil eden, öğelerin soldan sağa birbirini yansıttığı ve aynı anda belli bir mesafeden bir araya geldiği harika bir çalışma. Tepedeki aynalı duvardan Batman’in harika oyuncaklarına kadar her santim filmlerden bir şeylerle dolu. Tumbler’a sesleniyorum.

İşte bağlantı Bu posteri kapmak için. Daha sınırlı sayıda başka varyantlar da mevcuttu, ancak artık hepsi tükendi.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7