Motorola Razr+ Bu yılın başlarında katlanabilir kapaklı telefonun daha büyük bir kapak ekranı, vegan deri kılıfı ve kameralarında ve pil ömründe diğer iyileştirmelere sahip olması dikkatimizi çekti. Ve şimdi Razr+, seçenekler arasına yepyeni bir rengin katılmasıyla daha da göz alıcı görünüyor.

Gelecek haftadan itibaren Motorola, Razr+’ı Pantone 13-1023 Peach Fuzz adlı yeni bir renkte satacak. Mevcut Sonsuz Siyah, Buzul Mavisi, Viva Macenta renk seçeneklerine katılan bu yeni seçenek, bir araştırma ekibine göre “beraberlik, topluluk ve işbirliği duygularını bünyesinde barındıran rahat, hassas bir öze sahip” bir şeftali tonuna sahip. Motorola ve Pantone’den ortak açıklama. Pantone 13-1023 Peach Fuzz aynı zamanda Pantone Renk Enstitüsü’nün 2023 yılı rengi seçimi olacak.

Bu aslında tasarım değişikliğine ortak olan üst üste ikinci yıl. Şirketler, ortaklığın müşterilerin estetiklerine uygun cihaz renkleriyle kendilerini “ifade etmelerine” olanak tanıyacak şekilde tasarlandığını söyledi. Ancak ortaklık yalnızca telefonların rengine odaklanıyor ve halihazırda mevcut olan Motorola akıllı telefonlara herhangi bir yeni özellik veya bileşen getirmiyor.

(İmaj kredisi: Motorola)

Razr+’ın yeni özellikler konusunda sıkıntı çektiği söylenemez. Telefon bu yılın başlarında, bırakın bildirimleri sunmak bir yana uygulamaları çalıştıracak kadar büyük olan ve Razr+’ın ana kameralarıyla selfie çekerken vizör işlevi gören 3,6 inçlik dış ekranıyla bizi etkiledi. Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti, güçlü bir performans sunar ve telefon kapatıldığında hiçbir boşluk görünmeyen sağlam bir yapıya sahiptir. Tüm bu faktörler Razr+’ın zirvede yer almasına yardımcı oldu Galaxy Z Flip 5 biri olarak en iyi katlanabilir telefonlar bir nesil öncesinin tuşlu telefonlarını taklit eden cihazlar arasında yılın.genel-26