Renkli, hikaye ağırlıklı oyunların hayranları iyi yemek yiyor Oyun Ödülleri. Assassin’s Creed: Origins’ten Bayek’in sesi olarak tanıyabileceğiniz aktör Abubakar Salim tarafından açıklandı. Kenzera Zau’nun Hikayeleri Metroidvania türüne muhteşem bir eklenti gibi görünüyor.

Tales of Kenzera: Zau’yu açıklamadan önce Salim, kendisini video oyunlarıyla tanıştıran babası anısına duygusal bir konuşma yapmak üzere sahneye çıktı. Salim, dört yıl önce “sevdiğimiz ve kaybettiğimiz insanlara bir övgü” niteliğinde bir oyun yaparak acısını dindirmeye karar verdiğini söyledi. Bir Metroidvania oyununa benzeyen şeyin tüm konuşması ve oynanışı izlenmeye değer:

Fragman hemen Ori and the Blind Forest ve Guacamelee gibi diğer parlak renkli Metroidvania oyunlarını akla getiriyor ve böyle bir oyundan bekleyeceğiniz birçok yeteneğe sahip: hava atışı, duvarları kırma ve bazı kombolar. tabanlı mücadele. Ancak türdeki diğerlerine göre hikayeye çok daha fazla odaklanılmış gibi görünüyor.

Gelecek yıl 23 Nisan’da çıkacak olan Tales of Kenzera: Zau’ya sahip olmak için biraz beklemeniz gerekecek. 2024’ün hızla nasıl ilerlediğini görmek için gelecek en iyi oyunlara göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi Kendinize harika pazarlıklar yapmak için.oyun-2