İnternette çoğu haber çok çabuk unutulur. Birkaç günden fazla ortalıkta dolaşan herhangi bir şeyin bunun iyi bir nedeni vardır, çünkü genellikle inanılmaz derecede tuhaftır. Film dünyasında, bunun bir örneği söylenti mi avatar devamı olan başlıklar ilk kez 2018’de rapor edilmişti.

İşte o zaman BBC, James Cameron’un dört devam filminin isimlerini bildiğini bildirdi. İlki ikinci bölümdü Suyun Yolu, hepimizin bildiği gibi sonuçta doğru çıktı. Ve eğer bu doğruysa, bir sonraki başlığın da öyle olma ihtimali kesinlikle vardı. Bu kadar çağrıştırıcı ve anlaşılmaz bir başlık, ilk etapta bu başlıkların hatırlanmasının aşağı yukarı ana nedeniydi.

Söz konusu başlık… Tohum Taşıyıcısıhem olumlu hem de olumsuz her türlü görüntüyü çağrıştıran bir ifade. Ancak yeni bir röportajda Çizgi roman, avatar Yapımcı Jon Landau nihayet resmi olarak bunu reddetti. “Size bunun unvanın bu olmadığını söylemeye yetkiliyim. Avatar 3” dedi Landau. “Wikipedia sayfamda böyle mi yazıyor? Bu bu gece değişiyor!” (Not: olmuştur.)

Bu yankılanıyor Landau’nun geçen yıl io9’a söyledikleri başlıkları sorduğumuzda. “Başlıklara karar verdik, ancak mevcut diğer üç başlığa göre hareket etmeyeceğim” dedi. “Biliyorsun, eğer zarları altıda bir atarsan doğru sayıyı seçersin.” Bu potansiyel olarak bir veya iki kişinin daha doğru olduğu anlamına gelebilir. Cameron Geçmişte sızdırılan başlıkların şunlar olduğunu söylemiştik: dikkate alınan tüm başlıklar, yani belki Tulkun Süvarisi veya Eywa’nın Arayışı kesim yapacak. Her biri kesinlikle “Tohum Taşıyıcısı”ndan daha iyidir.

Ne yazık ki bu resmi unvanları yakın zamanda almamız pek mümkün değil. avatar 2’nin başlığı değildi sadece aylara kadar ortaya çıktı piyasaya sürülmeden önce ve şimdi, Disney’in tüm devam filmlerini birkaç yıl geriye ertelediÜçüncü bölümün 2025’e kadar vizyona girmesi planlanmıyor; dördüncü ve beşinci bölümler ise 2029 ve 2031’de vizyona girecek.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7